Filmy ze ślubem w tle. Motyw ślubny w filmach. Komedie romantyczne z motywem ślubnym

podroz poslubna w azji

Oto nasza propozycja 15 zabawnych komedii romantycznych ze ślubnym motywem w tle. W sam raz na chłodne, jesienne wieczory.

Komedie romantyczne to idealny sposób na długie jesienne wieczoryKomedie romantyczne to idealny sposób na długie jesienne wieczory (by kurt-b )

"Mamma Mia"

Fantastyczna komedia i musical w jednym. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów zespołu ABBA. Dodajmy świetną obsadę (Meryl Streep, Pierce Brosnan, Amanda Seyfried, Colin Firth), przepiękne krajobrazy greckich wysp oraz bajkowy ślub i mamy przepis na udane popołudnie w pochmurny dzień.

Zainteresują Cię również

Suknie ślubne 2017 Suknie ślubne 2017
Każdy nowy rok przynosi ze sobą nowe trendy i style w branży modowej, nie inaczej jest w przypadku sukien ślubnych. Oto co...
Suknia ślubna z satyny Suknia ślubna z satyny
Czy pamiętacie tę piękną suknię ślubną w stylu retro z długimi rękawami i trenem, jaką miała na sobie w dniu ślubu bohaterka...

"Wielkie wesele"

Kolejna komedia z doborową obsadą. Niemogący się znieść, byli małżonkowie muszą udawać na ślubie swojego przybranego syna wzorowe małżeństwo. W rolach głównych wystąpili m.in. Robert De Niro, Diane Keaton, Susan Sarandon oraz Amanda Seyfried.

„Seks w wielkim mieście”

Znana z serialu o tym samym tytule, Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) po wielu perypetiach w końcu wychodzi za mąż za swojego ukochanego, słynnego Mr Biga. Jeśli lubiliście serial ten film również przypadnie wam do gustu.

Plakat z filmu Plakat z filmu "Ślubne wojny" (by ben.hannis )

„Ślubne wojny”

To kolejna komedia, którą warto zobaczyć. Film opowiada historię dwóch przyjaciółek z dzieciństwa, które od zawsze marzyły o najpiękniejszym ślubie i o tym, że będą przy sobie w tym dniu. Pech sprawia, że obie muszą wyjść za mąż tego samego dnia, i żadna nie chce ustąpić. W rolach głównych wystąpiły Kate Hudson i Anne Hathaway.

„Sposób na teściową”

To zabawny film z piękną Jennifer Lopez w roli głównej. Główna bohaterka poznaje swojego Księcia z Bajki, zakochuje się w nim, a kiedy ten prosi ja o rękę zgadza się bez wahania. Sielanka jednak nie trwa długo, gdyż do akcji wkracza mamusia ukochanego, gotowa zrobić wszystko by do ślubu nie doszło.

„Polowanie na druhny”

Komedia o dwóch przyjaciołach chodzących na wesela tylko po to by podrywać druhny. Sytuacja ulega jednak zmianie w momencie kiedy jeden z nich zakochuje się w dziewczynie poznanej na jednym z wesel. W rolach weselnych podrywaczy wystąpili Owen Wilson oraz Vince Vaughn.

Druhny, także w prawdziwym życiu odgrywają ważną rolę na ślubie i weseluDruhny, także w prawdziwym życiu odgrywają ważną rolę na ślubie i weselu (by alamodaevents )

„Moje wielkie greckie wesele”

Komedia opowiada historię Greczynki zakochanej w Amerykaninie. Kiedy Ci dwoje postanawiają się pobrać, na drodze do ich szczęścia stają problemy piętrzone przez konserwatywną rodzinę bohaterki. W filmie ukazano zderzenie dwóch różnych kultur, powodujące całą masę zabawnych zdarzeń.

Zainteresują Cię również

Koronkowa suknia ślubna Koronkowa suknia ślubna
Koronkowe suknie ślubne cieszą się wciąż dużym powodzenie wśród Panien Młodych, które kochają je za ponadczasowy, kobiecy i...
Biały ślub i wesele Biały ślub i wesele
Róż, złoto, czerwień, a może klasyczna biel? Nie za nudno? Biel w naszej kulturze przypisywana jest ważnym uroczystościom i...

„Mój chłopak się żeni”

Kultowa komedia z Julią Roberts i Cameron Diaz w rolach głównych. Grana przez Roberts bohaterka, po tym jak dowiaduje się, że jej najlepszy przyjaciel się żeni, uświadamia sobie że go kocha i próbuje zrobić wszystko by zapobiec ślubowi.

„Uciekająca Panna Młoda”

To kolejny film z Julią Roberts, którego nie trzeba nikomu przedstawiać czy namawiać do obejrzenia. Komedia romantyczna opowiada historię panny młodej, która już trzykrotnie uciekła sprzed ołtarza. Jej nietypowym „hobby” w końcu zainteresował się pewien dziennikarz…

Seks w wilkim mieścieSeks w wilkim mieście (by xploitme )

„Cztery wesela i pogrzeb”

Brytyjska komedia z Andie MacDowell i Hugh Grantem, opowiadająca historię zdeklarowanego kawalera, który obserwując swoich przyjaciół dochodzi do wniosku, że sam nigdy się nie ożeni. Na jednym z wesel poznaje jednak piękna Amerykankę i zakochuje się w niej.

„Druhny”

W filmie zobaczymy zabawne perypetie przyszłej Panny Młodej i jej przyjaciółek, które wybierają się razem w podróż do Las Vegas, na niezapomniany wieczór panieński.

W tym filmie można było podziwiać wiele weselnych kreacji…W tym filmie można było podziwiać wiele weselnych kreacji… (by phim )

„Powiedz tak”

W tym filmie z Jennifer Lopez zobaczyć można wszystko, co związane ze ślubem - jest przyszła Panna Młoda i Pan Młody, konsultantka ślubna i przygotowania, w reszcie jest i ślub a nawet dwa! A na tle tego wszystkiego jest też historia miłosna. Czego chcieć więcej!?

„27 sukienek”

Przezabawna komedia romantyczna i film idealny na poprawę nastroju oraz odskocznią od własnych ślubnych przygotowań. Główna bohaterka to ślubna konsultantka zajmująca się planowaniem cudzych ślubów i wesel, która marzy, że pewnego dnia ona sama włoży białą suknię.

„Moja dziewczyna wychodzi za mąż”

Świetna komedia romantyczna, opowiadająca historię Toma, którego najlepsza przyjaciółka prosi by został, jej honorową „druhną”. W tym samym momencie bohater uświadamia sobie że jest zakochany w przyszłej pannie młodej.

Zainteresują Cię również

Suknia ślubna na bogato Suknia ślubna na bogato
Wybór fasonu sukni ślubnej jest niezmiernie ważny, w końcu każda Panna Młoda pragnie czuć się i wyglądać w wymarzonym modelu...
Panna Młoda u kosmetyczki – zabiegi na ciało Panna Młoda u kosmetyczki – zabiegi na ciało
Ślub to bez wątpienia jedno z tych wydarzeń w życiu kobiety, do którego chce się przygotować perfekcyjnie i też perfekcyjnie...

Mamma mia, to świetna komedia i musical w jednymMamma mia, to świetna komedia i musical w jednym (by nick_grabowski )