Wasze inspiracje

Wasze inspiracje

Pamiętacie dawne filmy z wesela nagrane na dwóch kasetach? Rodzice Młodej Pary z wypiekami na twarzy raz po raz pokazywali je znajomym, a ci ukradkiem spoglądali na zegarek, nie mogąc doczekać się końca. Dzisiejsze filmy są inne: ciekawsze, pełne dynamiki, interesujących efektów no i… krótsze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ostatnio oglądałam z przyjaciółką jej film z wesela, które odbyło się kilka lat temu i na scenie z pierwszym tańcem usłyszałam, że teraz na pewno nie zdecydowaliby się na kurs tańca. Moja rozmówczyni uznała, że był to tylko niepotrzebny stres, a efekt nie zachwycał – wyszło nienaturalnie i sztywno.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bukiet kwiatów i dedykacja piosenki „Cudownych rodziców mam” coraz rzadziej wystarczają Młodym Parom, które w dniu ślubu pragną podziękować swoim rodzicom w sposób wyjątkowy. Dużą popularnością cieszą się ostatnio teledyski dla rodziców.

CZYTAJ WIĘCEJ

Widzieliście kiedyś Pannę Młodą na rolkach? Nie? To teraz macie okazję! Okazuje się, że suknia ślubna wcale nie wyklucza aktywności fizycznej! Będą nie tylko rolki, ale także historia rodem z „Kopciuszka” w tle:

CZYTAJ WIĘCEJ