Wszystko o obrączkach ślubnych

Obrączki

Obrączki tytanowe od pewnego czasu stale zyskują na popularności wśród Młodych Par oraz jubilerów. A to za sprawą pięknego wyglądu i niezwykłej trwałości. Obecnie coraz więcej firm jubilerskich wprowadza do swej oferty coraz to nowe wzory i modele tytanowych obrączek ślubnych, jest więc z czego wybierać.

Czytaj więcej...

Wybór obrączek ślubnych może przyprawić niejedną Parę Młodą o zawrót głowy. Ilość dostępnych modeli, wzorów i kolorów jest przeogromna, co wcale nie pomaga podjęcia już i tak niełatwej decyzji. W końcu obrączki wybieramy raz na całe życie. Aby zakupione przez nas obrączki odpowiadały naszym gustom i upodobaniom warto wcześniej zastanowić się nad kilkoma ważnymi elementami, które będą miały wpływ na ich wygląd oraz, co bardzo ważne, trwałość.

Czytaj więcej...

Choć u nas jeszcze nieczęsto spotykany, tatuaż ślubny dla dwojga zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników – zwłaszcza wśród par, które już posiadają tatuaże lub miały je w planach i tym pierwszym będzie właśnie tatuaż-obrączka.

Czytaj więcej...

Wiele par nie wyobraża sobie innej opcji niż zakup identycznych obrączek ślubnych, które symbolizują jedność małżonków i nierozerwalność łączącego ich sakramentu. Coraz częściej pojawiają się jednak obrączki różniące się od siebie pewnymi szczegółami (choć zwykle jasne jest, że stanowią komplet). W końcu to, że zakochani są dwiema dopełniającymi się połówkami nie oznacza, że połówki te muszą być identyczne.

Czytaj więcej...

Obrączka ślubna wcale nie musi być osławionym „złotym krążkiem”. Choć klasyczne modele są ponadczasowe i cieszą się największą popularnością, wiele par szuka czegoś wyjątkowego – jakiegoś nietypowego w formie symbolu wzajemnej miłości i przywiązania.

Czytaj więcej...

Jednym z najbardziej wzruszających momentów każdego ślubu jest wymiana obrączek między małżonkami. Obrączki ślubne to błyszczący symbol trwałości związku. Ta charakterystyczna biżuteria będzie nam towarzyszyć od rana do wieczora, przypominając o pięknym dniu zaślubin i informując otoczenie o naszym stanie cywilnym. Aby być w pełni zadowolonym z obrączek, warto poważnie zastanowić się nad  ich wyborem.

Czytaj więcej...