Fryzura i pielęgnacja – wszystko na temat męskiej pielęgnacji włosów i ciała. Fryzury ślubne dla mężczyzn

Fryzura i pielęgnacja

Propozycje dietetycznych planów przedślubnych zwykle skupiają się na osobie Panny Młodej. Tymczasem ślub to przecież uroczystość dwojga ludzi. Pan Młody również będzie w tym dniu w samym centrum uwagi i warto, aby zaprezentował się jak najlepiej. Oczywiście, podobnie jak w przypadku Panny Młodej, niewskazane są żadne diety drakońskie. Wystarczy, aby główny bohater dnia wyglądał zdrowo i był w formie.

Czytaj więcej...

Jeszcze niedawno większość mężczyzn nie przekroczyłaby progu gabinetu kosmetycznego, uważając panów poddających się zabiegom pielęgnacyjnym za „zniewieściałych”. Obecnie jednak coraz większa część męskiego grona przykłada dużą wagę do wyglądu i zdrowia swojej skóry, a salony kosmetyczne posiadają ofertę zabiegów skierowaną specjalnie do mężczyzn.

Czytaj więcej...

Wiele osób myśli, że przygotowania ślubne stresują głównie przyszłe Panny Młode. Często stają się przez to nieznośne i żartobliwie nazywane są Bridezillami, czyli Pannami Młodymi z piekła rodem! Stres nie omija jednak też przyszłych Panów Młodych, choć ci często nie dają tego po sobie poznać. Jak sobie radzić z przedślubnym stresem?

Czytaj więcej...