Idealne miejsce na wesele – sale bankietowe, restauracje, karczmy, a może wesele w plenerze lub na zamku?

Miejsce na wesele

Jeśli pragniemy, by nasze wesele było wyjątkowe możemy zdecydować się na zorganizowanie go na świeżym powietrzu. W Polsce, ze względu na zmienność pogody nie będzie to najłatwiejszym zadaniem, ale jak to mówią: „dla chcącego nic trudnego”. Opcji jest wiele: możemy wybrać romantyczną polanę w pobliżu lasu, plażę czy ogród przy domu (ewentualnie przy hotelu).

Czytaj więcej...

Dla Młodych Par ceniących piękne wnętrza i urokliwe otoczenie, idealnym miejscem na przyjęcie weselne może okazać się dworek lub pałac. Mogą to być zarówno miejsca zabytkowe i pięknie odrestaurowane, jak i powstałe całkiem niedawno. Takich miejsc w Polsce jest naprawdę wiele, dlatego warto poszukać tego idealnego, które doskonale będzie pasowało do wizji naszego ślubu i wesela. 

Czytaj więcej...

Jeśli marzy się nam wyjątkowe i niebanalne wesele, ciekawym i niekoniecznie kosztownym pomysłem może okazać się zorganizowanie przyjęcia w… stodole! Najlepiej własnej, jeśli któreś z małżonków pochodzi ze wsi. Jeśli Młoda Para nie posiada takiego "lokalu" można pomyśleć nad wynajęciem.

Czytaj więcej...