Idealne miejsce na wesele – sale bankietowe, restauracje, karczmy, a może wesele w plenerze lub na zamku?

podroz poslubna w azji

Miejsce na wesele

Jeśli pragniemy, by nasze wesele było wyjątkowe możemy zdecydować się na zorganizowanie go na świeżym powietrzu. W Polsce, ze względu na zmienność pogody nie będzie to najłatwiejszym zadaniem, ale jak to mówią: „dla chcącego nic trudnego”.

Uroczystość zaślubin kojarzy się przede wszystkim z dostojnymi strojami: kobiety ubierają zazwyczaj długie, powłóczyste suknie, mężczyźni eleganckie garnitury z butonierką.

A raczej przyjęcie weselne, to idealna opcja dla tych, którzy nie mają licznej rodziny lub po prostu nie lubią wielkich imprez trwających do białego rana.

Jeśli marzy się nam wyjątkowe i niebanalne wesele, ciekawym i niekoniecznie kosztownym pomysłem może okazać się zorganizowanie przyjęcia w… stodole!

Restauracje są dziś chyba najpopularniejszymi lokalami weselnymi. Do wyboru jest bardzo duża liczba restauracji różnej wielkości i z rozmaitymi ofertami.

Sala bankietowa to miejsce stworzone z myślą o organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych (zarówno dużych, jak i kameralnych): wesel, bankietów, studniówek, balów, imprez firmowych, a także spotkań rodzinnych.