Idealne miejsce na wesele – sale bankietowe, restauracje, karczmy, a może wesele w plenerze lub na zamku?

podroz poslubna w azji

Miejsce na wesele

Jeśli pragniemy, by nasze wesele było wyjątkowe możemy zdecydować się na zorganizowanie go na świeżym powietrzu. W Polsce, ze względu na zmienność pogody nie będzie to najłatwiejszym zadaniem, ale jak to mówią: „dla chcącego nic trudnego”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Uroczystość zaślubin kojarzy się przede wszystkim z dostojnymi strojami: kobiety ubierają zazwyczaj długie, powłóczyste suknie, mężczyźni eleganckie garnitury z butonierką.

CZYTAJ WIĘCEJ

A raczej przyjęcie weselne, to idealna opcja dla tych, którzy nie mają licznej rodziny lub po prostu nie lubią wielkich imprez trwających do białego rana.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jeśli marzy się nam wyjątkowe i niebanalne wesele, ciekawym i niekoniecznie kosztownym pomysłem może okazać się zorganizowanie przyjęcia w… stodole!

CZYTAJ WIĘCEJ

Restauracje są dziś chyba najpopularniejszymi lokalami weselnymi. Do wyboru jest bardzo duża liczba restauracji różnej wielkości i z rozmaitymi ofertami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sala bankietowa to miejsce stworzone z myślą o organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych (zarówno dużych, jak i kameralnych): wesel, bankietów, studniówek, balów, imprez firmowych, a także spotkań rodzinnych.

CZYTAJ WIĘCEJ