Podróż poślubna – jak zaplanować i gdzie spędzić miesiąc miodowy?

Podróż poślubna

Podróż poślubna jest wspaniałym dopełnieniem uroczystości zaślubin i zabawy weselnej. To niezapomniany czas, kiedy nowożeńcy mogą odpocząć tylko we dwoje i nacieszyć się nowym statusem ich związku. To szansa na przeżycie kilku wspaniałych chwil u boku ukochanej osoby, w oderwaniu od szarej codzienności. To także miła nagroda po trudach przygotowań weselnych.

Czytaj więcej...

Nie ma idealnego przepisu na udany miesiąc miodowy. Jedni pragną go spędzić nad polskim morzem, inni w górskim spa, jeszcze inni na Wyspach Kanaryjskich lub w którejś z europejskich stolic. A co byście powiedzieli na miesiąc miodowy w... raju? Czy nie brzmi kusząco?

Czytaj więcej...

Po stresach związanych z przygotowaniami do ślubu oraz samą uroczystością Młoda Para zasługuje na niezapomnianą podróż poślubną. Choć wielu marzy o wyjeździe do dalekiego, egzotycznego zakątka świata, miesiąc miodowy nie musi być obowiązkowo spędzony za granicą. Polska też jest pełna uroczych zakątków: zabytkowych miast, cudownej przyrody oraz atrakcyjnych hoteli z ofertami dla nowożeńców.

Czytaj więcej...