Ekskluzywna limuzyna czy rowerowa Para Młoda? Wszystko na temat ślubnego pojazdu – garść porad i inspiracji

Czym do ślubu?

Stylowa, pięknie udekorowana kwiatami bryczka, zaprzężona w dostojne konie i powożona przez eleganckiego stangreta to nadal chętnie wybierana opcja przez Młode Pary. Opcja niczym z bajki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dużym zainteresowaniem cieszą się samochody w stylu retro. Są piękne, stylowe i oryginalne. Jednak czy warto wynajmować stary samochód, gdy na rynku dostępne są nowe, komfortowe, nowoczesne i prawdopodobnie tańsze?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czym pojechać do ślubu? Narzeczeni często zadają sobie to pytanie. Na rynku jest tak dużo ciekawych pojazdów, że trudno się zdecydować. Panie chciałyby coś pięknego i oryginalnego, panowie wolą szybkie i nowoczesne maszyny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Termin ślubu zaklepany, sala weselna zarezerwowana, suknia ślubna i garnitur Pana Młodego wybrane… Teraz czas zastanowić się, czym Para Młoda pojedzie do ślubu! Wybór jest naprawdę duży!

CZYTAJ WIĘCEJ

Szczyt mody na limuzyny ślubne przeżywaliśmy co prawda kilka lat temu, ale wciąż „królowa samochodów” jest bardzo popularna wśród par, które chcą przy okazji swego ślubu zażyć odrobiny luksusu.

CZYTAJ WIĘCEJ