Najdziwniejsze śluby świata – pod wodą, w powietrzu, na słoniu z Myszką Miki – wyobraźnia nowożeńców nie zna granic

Marzeniem niemal każdej małej dziewczynki jest stanięcie na ślubnym kobiercu w pięknej białej sukni, z długim welonem i bukietem kwiatów w dłoni. Gdy dorastamy, nasze pragnienia często ulegają zmianie i zamiast tradycyjnego ślubu w kościele część z nas wybiera niecodzienne, a nawet dziwne (zdaniem niektórych), miejsca i stylizacje ślubne.

Podróż do kościoła prawdziwą karetą to marzenie nie jednej panny młodej Podróż do kościoła prawdziwą karetą to marzenie niejednej panny młodej (by wswed )

Ślub marzeń

Ślub to wyjątkowa chwila. Młoda Para chce, aby był to wyjątkowy dzień i zapadł w pamięci nie tylko ich, ale i gości. Śluby w kościołach, wesela w gronie rodziny i wodzirej zabawiający gości robią się już nudne – przecież każdy może zorganizować coś takiego. Współcześni narzeczeni prześcigają się więc w pomysłach na zorganizowanie oryginalnego ślubu, który będzie niezapomnianym przeżyciem, przyniesie im rozgłos, a wnuki jeszcze długo będą opowiadać o swoich szalonych dziadkach.

Zainteresują Cię również

Suknie ślubne 2017 Suknie ślubne 2017
Każdy nowy rok przynosi ze sobą nowe trendy i style w branży modowej, nie inaczej jest w przypadku sukien ślubnych. Oto co...
Suknia ślubna z satyny Suknia ślubna z satyny
Czy pamiętacie tę piękną suknię ślubną w stylu retro z długimi rękawami i trenem, jaką miała na sobie w dniu ślubu bohaterka...

Ślub może odbyć się obecnie wszędzie: począwszy od zamku, kończąc na jaskini. Wybór miejsca zależy już tylko od wyobraźni Państwa Młodych.

W niektórych krajach azjatyckich można wziąć ślub na grzbiecie słoniaW niektórych krajach azjatyckich można wziąć ślub na grzbiecie słonia (by markjsebastian )

Ślub pod wodą

Jednym z pomysłów może być ślub… pod wodą. Może odbyć się w jeziorze, w morzu czy nawet w basenie. Państwo Młodzie sakramentalne „tak” piszą na tabliczkach, a towarzyszą im jedynie świadkowie i urzędnik państwowy lub ksiądz udzielający ślubu.

Jednym z pomysłów może być ślub… pod wodąŚlub możemy wziąć również pod wodą (by fotodisenocm )

Ślub w powietrzu

Skoro może być ślub pod wodą, to dlaczego nie można by się pobrać w powietrzu? Jednym z szalonych pomysłów jest ślub w balonie. Niektórzy decydują się na złożenie przysięgi małżeńskiej na pokładzie samolotu a jeszcze inni… skacząc ze spadochronem.

Romantyczny ślub nad ziemiąRomantyczny ślub nad ziemią (by gforce )

Zainteresują Cię również

Koronkowa suknia ślubna Koronkowa suknia ślubna
Koronkowe suknie ślubne cieszą się wciąż dużym powodzenie wśród Panien Młodych, które kochają je za ponadczasowy, kobiecy i...
Biały ślub i wesele Biały ślub i wesele
Róż, złoto, czerwień, a może klasyczna biel? Nie za nudno? Biel w naszej kulturze przypisywana jest ważnym uroczystościom i...

Ślub w Disneylandzie

Marzy się wam ślub jak z bajki? Pan Młody przyjeżdża po wybrankę swojego serca szklaną karetą i udają się do przepięknego pałacu. Tam czekają goście: panie w długich sukniach, panowie we frakach. Kelnerzy serwują przekąski, w tle widać fajerwerki, słychać romantyczną muzykę. Niemożliwe? A jednak! Taki ślub zorganizuje nam Disneyland na Florydzie.

Ślub po rycerskuŚlub po rycersku (by tophos )

Ślub na plaży

Plaża będzie idealnym miejscem na romantyczny ślub. Jeśli jednak obawiamy się deszczu oraz tłumu plażowiczów, nie wybierajmy Sopotu czy Mielna.

Ślub w sercu Safari

Ślub wśród dzikich zwierząt? Na to decydują się tylko nieliczni. Ceremonia odbywa się na jeepie, a gośćmi są słonie, lwy i żyrafy.

Pary Młode prześcigają się w organizowaniu orygilanych ślubówPary Młode prześcigają się w organizowaniu oryginalnych ślubów (by eugeniowilman )

Ślub w centrum handlowym

Para Młoda uwielbia zakupy? Ślub więc koniecznie musi się odbyć w centrum handlowym. Pierwszy taki ślub w Polsce odbył się w 2009 roku w Katowicach.

Ślub w jaskini

Kolejnym nietypowym miejscem ślubu jest jaskinia. Na taką ceremonię zdecydowała się pewna duńska para. Panna Młoda zaprezentowała się w białej sukni i długim welonie, Pan Młody natomiast w garniturze i kasku ochronnym.

Ślub na boisku

Pan Młody jest pasjonatem piłki nożnej a Panna Młoda gra w piłkę ręczną? Ciekawe, co by powiedzieli na ślub na boisku? Para Młoda zakłada trampki, luźną koszulkę i zamiast przed ołtarzem stawia się przed bramką.

Zainteresują Cię również

Suknia ślubna na bogato Suknia ślubna na bogato
Wybór fasonu sukni ślubnej jest niezmiernie ważny, w końcu każda Panna Młoda pragnie czuć się i wyglądać w wymarzonym modelu...
Panna Młoda u kosmetyczki – zabiegi na ciało Panna Młoda u kosmetyczki – zabiegi na ciało
Ślub to bez wątpienia jedno z tych wydarzeń w życiu kobiety, do którego chce się przygotować perfekcyjnie i też perfekcyjnie...

Ślub w centrum miasta? Czemu nie!Ślub w centrum miasta? Czemu nie! (by josemanuelerre )