Ślub na plaży lub we włoskim miasteczku? Dowiedz się, jak zorganizować ślub i wesele za granicą!

podroz poslubna w azji

Ślub za granicą

Oryginalna ceremonia ślubna w wyjątkowym miejscu, gwarancja ładnej pogody i kuszące minimum formalności – Las Vegas zaprasza w swoje progi narzeczonych z nutką szaleństwa i spontaniczności.

Podobnie jak wszędzie indziej na świecie, także w Chinach ślub uważany jest za wydarzenie wyjątkowe, nie tylko z powodu połączenia się dwójki ludzi, ale i dwóch rodzin.

Jeśli marzy nam się wyjątkowy ślub w egzotycznej atmosferze, na plaży lub pośród drzew palmowych, jedna z rajskich wysp Seszeli będzie idealnym miejscem na przyrzeczenie sobie nawzajem miłości.

Turcja to ciekawy kraj, który znamy głównie z wakacyjnych wycieczek. Zachwyca wspaniałą pogodą, wyśmienitą kuchnią (na którą składają się nie tylko kebaby) oraz gościnnością.

Obecnie kilka miejscowości na świecie określanych jest mianem „miasta zakochanych”, na szczycie tej listy niepodzielnie królują jednak Wenecja i Paryż. Czy marzył się wam kiedyś ślub w stolicy Francji?

A może zamiast gorączkowej krzątaniny i wesela do białego rana na kilkadziesiąt osób – kameralne przyjęcie ślubne połączone z wyjazdem?

Wielu Polaków nie wyobraża sobie przyjęcia weselnego, na którym trzeba by zapłacić za jedzenie i alkohol z własnej kieszeni. Tymczasem na tradycyjnym szkockim weselu, można wypić i zjeść tyle, ile się zakupi przy barze.