Ślub na plaży lub we włoskim miasteczku? Dowiedz się, jak zorganizować ślub i wesele za granicą!

Ślub za granicą

Oryginalna ceremonia ślubna w wyjątkowym miejscu, gwarancja ładnej pogody i kuszące minimum formalności – Las Vegas zaprasza w swoje progi narzeczonych z nutką szaleństwa i spontaniczności. W tym mieście każdego roku ślub zawiera prawie 120 tysięcy par. Ma na to wpływ nie tylko swoisty czar Las Vegas, ale również prostota organizacji samej uroczystości.

Czytaj więcej...

Podobnie jak wszędzie indziej na świecie, także w Chinach ślub uważany jest za wydarzenie wyjątkowe, nie tylko z powodu połączenia się dwójki ludzi, ale i dwóch rodzin. To także krok ku zapewnieniu ciągłości rodu, co ma w tamtejszej kulturze ogromne znaczenie. Dla chińskich rodzin bardzo ważne jest, aby ślub został zawarty zgodnie z tradycją, dopilnowując wszystkich zwyczajów związanych z tym wydarzeniem.

Czytaj więcej...

Obecnie kilka miejscowości na świecie określanych jest mianem „miasta zakochanych”, na szczycie tej listy niepodzielnie królują jednak Wenecja i Paryż. Czy marzył się wam kiedyś ślub w stolicy Francji? Ceremonia w romantycznym otoczeniu, spacer malowniczymi uliczkami i sesja zdjęciowa z wieżą Eiffla w tle – to wprost wymarzone warunki do oficjalnego związania się na całe życie.

Czytaj więcej...

Afrykańskie zwyczaje ślubne ze względu na różnorodność kulturową zamieszkujących kontynent plemion zdecydowanie różnią się od siebie. Poszczególne plemiona mają swoje własne, oryginale tradycje oraz obyczaje ślubne, które w niektórych regionach są już jednak łączone z bardziej współczesnymi. Tym co wyróżnia afrykańskie sposoby uczczenia tego niezwykłego dnia są zasady jakich musi przestrzegać Panna Młoda.

Czytaj więcej...

Jeśli marzy nam się wyjątkowy ślub w egzotycznej atmosferze, na plaży lub pośród drzew palmowych, jedna z rajskich wysp Seszeli będzie idealnym miejscem na przyrzeczenie sobie nawzajem miłości. Będzie to piękne wydarzenie, które można połączyć jednocześnie z niezapomnianą podróżą poślubną. Legalizacja zawartego na Seszelach ślubu w Polsce nie nastręcza ponadto żadnych trudności.

Czytaj więcej...