Ślub i wesele z przymrużeniem oka i całkiem na serio - świeżo upieczone panny młode dzielą się ślubnymi inspiracjami - abcweselne.pl

Czasem najlepszym wyjściem jest wyjście za mąż – komedia romantyczna "Miłość aż po ślub”

film-na-wieczor-panienski

Czy wy również kochacie komedie romantyczne ze ślubem w tle? Ja bardzo! Ale ileż razy można oglądać to samo? Tym bardziej ucieszyłam się na wieść, że w czerwcu 2017 r. wchodzi do kin zupełna nowość – komedia "Miłość aż po ślub", w której nie zabraknie ani romantyzmu, ani tła z przedślubną gorączką w roli głównej.

Czytaj dalej
771 Hits
Dodaj swój komentarze

Moje szmaragdowe wesele

Moje szmaragdowe wesele

W końcu postanowiłam znaleźć chwilę by podzielić się moimi wrażeniami z najpiękniejszego dnia w moim życiu! Nasz ślub odbył się w ostatnią sobotę października, a ceremonia miała miejsce w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Czytaj dalej
304 Hits
Dodaj swój komentarze

Grudniowy ślub

Grudniowy ślub

Grudzień większości z nas kojarzy się z Bożym Narodzeniem i sylwestrową huczną zabawą, jest więc to miesiąc radosny i ciepły, mimo szalejącej za oknami srogiej zimy. A jeśli dodatkowo spadnie białych puch, to cały świat wydaje się piękniejszy. Świąteczna atmosfera i zimowa aura to świetny czas, by powiedzieć sakramentalne tak!

Czytaj dalej
401 Hits
Dodaj swój komentarze

Ślub w lipcu

Ślub w lipcu

Lato to pełnia sezonu ślubnego i choć w samym jego środku trafiamy na niespodziankę – miesiąc pozbawiony osławionej litery „r”, bynajmniej nie powstrzymuje to par młodych od powiedzenia sobie „tak” również w lipcu. Przesądy w naszym kraju mają się jednak dobrze i akurat w tym miesiącu lata ilość zawieranych małżeństw lekko spada*.

Czytaj dalej
859 Hits
Dodaj swój komentarze

Ślub w Boże Narodzenie

Ślub w Boże Narodzenie

Zawsze marzył mi się ślub w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Dlaczego? Oto kilka argumentów:

Czytaj dalej
1308 Hits
4 Komentarzee

Osoby online

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.

O blogu

Dzień ślubu jest tak wyjątkowy, że długo nie można o nim zapomnieć. Ba, niektóre panny młode nawet po fakcie nie potrafią lub zwyczajnie nie chcą rozstać się z tematyką dekoracji, falbanek, smakołyków, życzeń, prezentów, uniesień – przecież o tylu rzeczach można by powiedzieć przyszłym narzeczonym.

Tak jest z nami. MałgorzataMadeline to co prawda stuprocentowe mężatki, ale z głowami pełnymi ślubnych i weselnych refleksji, porad, inspiracji. Co byśmy zmieniły w naszych ślubach, a z czego jesteśmy dumne? Przed czym chciałyśmy przestrzec przyszłe panny młode i na co zwrócić ich szczególną uwagę w czasie szaleństwa przygotowań? Nie zabraknie też spojrzenia na ślub i wesele z przymrużeniem oka – bo naprawdę warto przeżyć ten dzień na luzie i z uśmiechem!