Ślub i wesele z przymrużeniem oka i całkiem na serio - świeżo upieczone panny młode dzielą się ślubnymi inspiracjami - abcweselne.pl

podroz poslubna w azji

Fotobudka jest trudna!

Fotobudka jest trudna!

Choć ostatnimi czasy bawiłam się na wielu weselach, dopiero w tym roku pierwszy raz miałam kontakt z fotobudką. Był to kontakt obfitujący w przeżycia, którymi muszę się tutaj podzielić.

Najważniejsza refleksja jest taka, że wcale nie tak łatwo skorzystać z fotobudki!

Czytaj dalej
2486 Hits
2 Komentarzee

Dlaczego późna jesień to idealny czas na małżeństwo? (ślub w listopadzie)

Dlaczego późna jesień to idealny czas na małżeństwo? (ślub w listopadzie)

Jeśli ktoś planuje ślub na długo przed, ma do wyboru praktycznie każdą porę roku, o czym wspominała niedawno moja blogowa koleżanka. Coś mi jednak mówi, że jesień nie będzie wówczas królowała w rankingach.

Czytaj dalej
4304 Hits
Dodaj swój komentarze

Czasem najlepszym wyjściem jest wyjście za mąż – komedia romantyczna "Miłość aż po ślub”

film-na-wieczor-panienski

Czy wy również kochacie komedie romantyczne ze ślubem w tle? Ja bardzo! Ale ileż razy można oglądać to samo? Tym bardziej ucieszyłam się na wieść, że w czerwcu 2017 r. wchodzi do kin zupełna nowość – komedia "Miłość aż po ślub", w której nie zabraknie ani romantyzmu, ani tła z przedślubną gorączką w roli głównej.

Czytaj dalej
4266 Hits
Dodaj swój komentarze
Featured

Ślub zimą – upominki dla gości

Ślub zimą – upominki dla gości

Jeśli bierzecie ślub zimą, macie niepowtarzalną okazję wpleść w swoją uroczystość całe mnóstwo bajecznych motywów świątecznych. Szczerze zazdroszczę takim parom ja – Panna Młoda Jesienna ;) Świąteczne klimaty mogą zawitać nie tylko w dekoracjach sali weselnej czy w słodkim kąciku, ale także… w upominkach dla gości.

Oto moje pomysły w liczbie jedenastu:

Czytaj dalej
3016 Hits
Dodaj swój komentarze
Featured

Pierwsze święta jako małżeństwo

Pierwsze święta jako małżeństwo

Święta Bożego Narodzenia, bo one przede wszystkim są w naszych sercach Świętami przez wielkie „Ś”, to zawsze wyjątkowy okres w roku. Bywa jednak, że niektóre święta są szczególne, bardziej wyjątkowe od wszystkich innych. To te „pierwsze” święta: jako małżeństwo, jako rodzice, w nowym domu itp. Czy Wasze tegoroczne Boże Narodzenie będzie którymś z tych „naj”?

Czytaj dalej
4969 Hits
1 komentarz

Osoby online

Odwiedza nas 139 gości oraz 0 użytkowników.

O blogu

Dzień ślubu jest tak wyjątkowy, że długo nie można o nim zapomnieć. Ba, niektóre panny młode nawet po fakcie nie potrafią lub zwyczajnie nie chcą rozstać się z tematyką dekoracji, falbanek, smakołyków, życzeń, prezentów, uniesień – przecież o tylu rzeczach można by powiedzieć przyszłym narzeczonym.

Tak jest z nami. MałgorzataMadeline to co prawda stuprocentowe mężatki, ale z głowami pełnymi ślubnych i weselnych refleksji, porad, inspiracji. Co byśmy zmieniły w naszych ślubach, a z czego jesteśmy dumne? Przed czym chciałyśmy przestrzec przyszłe panny młode i na co zwrócić ich szczególną uwagę w czasie szaleństwa przygotowań? Nie zabraknie też spojrzenia na ślub i wesele z przymrużeniem oka – bo naprawdę warto przeżyć ten dzień na luzie i z uśmiechem!