Ślub i wesele z przymrużeniem oka i całkiem na serio - świeżo upieczone panny młode dzielą się ślubnymi inspiracjami - abcweselne.pl

 

Featured

Ślub zimą – upominki dla gości

Ślub zimą – upominki dla gości

Jeśli bierzecie ślub zimą, macie niepowtarzalną okazję wpleść w swoją uroczystość całe mnóstwo bajecznych motywów świątecznych. Szczerze zazdroszczę takim parom ja – Panna Młoda Jesienna ;) Świąteczne klimaty mogą zawitać nie tylko w dekoracjach sali weselnej czy w słodkim kąciku, ale także… w upominkach dla gości.

Oto moje pomysły w liczbie jedenastu:

Czytaj dalej
1510 Hits
Dodaj swój komentarze
Featured

Pierwsze święta jako małżeństwo

Pierwsze święta jako małżeństwo

Święta Bożego Narodzenia, bo one przede wszystkim są w naszych sercach Świętami przez wielkie „Ś”, to zawsze wyjątkowy okres w roku. Bywa jednak, że niektóre święta są szczególne, bardziej wyjątkowe od wszystkich innych. To te „pierwsze” święta: jako małżeństwo, jako rodzice, w nowym domu itp. Czy Wasze tegoroczne Boże Narodzenie będzie którymś z tych „naj”?

Czytaj dalej
1382 Hits
1 komentarz

Ślub w Boże Narodzenie

Ślub w Boże Narodzenie

Zawsze marzył mi się ślub w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Dlaczego? Oto kilka argumentów:

Czytaj dalej
1715 Hits
4 Komentarzee

Ślub i wesele w grudniu

Ślub i wesele w grudniu

Grudzień większości z nas kojarzy się z Bożym Narodzeniem i sylwestrową huczną zabawą, jest więc to miesiąc radosny i ciepły, mimo szalejącej za oknami srogiej zimy. A jeśli dodatkowo spadnie białych puch, to cały świat wydaje się piękniejszy. Świąteczna atmosfera i zimowa aura to świetny czas, by powiedzieć sakramentalne tak!

Czytaj dalej
1449 Hits
Dodaj swój komentarze

Prezent dla zimowej Pary Młodej – zamiast kwiatów

Prezent dla zimowej Pary Młodej – zamiast kwiatów

Zostaliście zaproszeni na wesele w okresie okołoświątecznym i nie macie pojęcia, co sprezentować Młodej Parze zamiast kwiatów? Nim przejdę do swojej listy pragnę zaznaczyć, że kocham kwiaty, ale teraz akurat mamy modę na „zamiast”, no i zimą może być nieco trudniej o jakiś efektowny, świeży bukiet.

Czytaj dalej
1199 Hits
1 komentarz

Osoby online

Odwiedza nas 121 gości oraz 0 użytkowników.

O blogu

Dzień ślubu jest tak wyjątkowy, że długo nie można o nim zapomnieć. Ba, niektóre panny młode nawet po fakcie nie potrafią lub zwyczajnie nie chcą rozstać się z tematyką dekoracji, falbanek, smakołyków, życzeń, prezentów, uniesień – przecież o tylu rzeczach można by powiedzieć przyszłym narzeczonym.

Tak jest z nami. MałgorzataMadeline to co prawda stuprocentowe mężatki, ale z głowami pełnymi ślubnych i weselnych refleksji, porad, inspiracji. Co byśmy zmieniły w naszych ślubach, a z czego jesteśmy dumne? Przed czym chciałyśmy przestrzec przyszłe panny młode i na co zwrócić ich szczególną uwagę w czasie szaleństwa przygotowań? Nie zabraknie też spojrzenia na ślub i wesele z przymrużeniem oka – bo naprawdę warto przeżyć ten dzień na luzie i z uśmiechem!