Podziel się szczęściem w dniu ślubu! - abcweselne.pl

podroz poslubna w azji

abcweselne.pl

This is some blog description about this site
Rozmiar czcionki: +

Podziel się szczęściem w dniu ślubu!

Podziel się szczęściem w dniu ślubu!

            Wiktoria nauczyła się podpisywać. Ola uwierzyła, że to co mówi, może kogoś interesować. Piotrek polubił odrabiać prace domowe i zdał do następnej klasy. Wy także możecie sprawić, że kolejne dziecko uwierzy w siebie. Jak? Biorąc ślub oznajmijcie: „Kochani, będziemy mieli dziecko”.

            Agata i Tomasz dopiero planują swój ślub, ale już wszystkim ogłaszają: „Kochani, będziemy mieli dziecko”. Pary decydujące się na udział w projekcie przeprowadzają wśród zaproszonych gości zbiórkę pieniężną zamiast zwyczajowo wręczanych z tej okazji kwiatów. Uzyskane w ten sposób środki przeznaczają na cel dobroczynny – wsparcie podopiecznych AKADEMII PRZYSZŁOŚCIogólnopolskiego programu Stowarzyszenia WIOSNA – tego samego, które organizuje SZLACHETNĄ PACZKĘ.

            Kilka miesięcy wcześniej, informacją o dziecku i udziale w projekcie zaskoczyli swoich gości weselnych Angelika i Dominik, którzy tak uzasadniają swoją decyzję: W tak szczególnym dniu warto zrobić coś naprawdę wyjątkowego. Nie wyobrażamy sobie lepszej życiowej inwestycji niż inwestycja w dziecko. To takie pomnażanie miłości już od początku, czyli kwintesencja małżeństwa.

Fot.-5-mat.pras.-WIOSNA.png

              Razem im pokażemy!

             Czuć się niepotrzebnym w wieku 10 lat? Ola wie, co to znaczy. Jak zwykle po szkole próbuje zainteresować mamę opowieścią o jej dniu. Jednak mamie trudno poświęcić córce całą uwagę. Jest przecież Bartek, Ania, Małgosia, Zuzia i chory Piotruś. Tata też jej nie wysłucha. Pracuje na dwie zmiany i wraca gdy dzieci już śpią. Olę ogarnia poczucie bezradności: „Widocznie to co chcę powiedzieć, jest głupie i niepotrzebne”. Dlatego milczy na lekcjach, a nauczyciele uznają, że jest leniwa i niezdolna. Piotrka nauczyciele też spisali na straty: „Nie ma rodziców, nie ma przyszłości. To dziecko z bidula” - dla wychowawczyni  sprawa była jasna. Nic dziwnego, że nie lubił szkoły.

            - Każdy z nas miał jakieś porażki w szkole. Pewnie lepiej byśmy sobie z nimi poradzili, gdyby ktoś w odpowiednim momencie zechciał do nas wyciągnąć pomocną dłoń – mówi ksiądz Jacek Stryczek, prezes Stowarzyszenia WIOSNA. To właśnie AKADEMIA wyciąga pomocną dłoń do uczniów z problemami. Pomaga dzieciom, które mimo młodego wieku mają za sobą trudne historie i potrzebują nie tyle rzeczy, co drugiego człowieka. Kogoś, kto w nie uwierzy i nauczy wygrywać – najpierw w szkole, później w życiu. W AKADEMII kimś takim jest tutor, który regularnie spotyka się z uczniem.

            Za każdym razem, gdy Ola zamyka się w sobie, jej tutorka powtarza „Jesteś dla mnie ważna, chcę cię posłuchać”. 7 – letniej Wiktorii, która pochodzi z rozbitej rodziny z problemem alkoholowym, też udało się osiągnąć coś wyjątkowego.Nauczyła się podpisywać.- Dla mnie i dla niej to była największa wygrana ubiegłego roku- wspomina tutorka Ania.

Fot.-2-mat.pras.-WIOSNA.png

            Jak Lewandowscy

            Co roku w Polsce do następnej klasy nie przechodzi blisko 60 tysięcy dzieci. Na szczęście Ola, Piotrek i Wiktoria już nie są wśród nich. Udało im się uwierzyć w siebie dzięki AKADEMII PRZYSZŁOŚCI i dzięki takim parom jak Agata i Tomasz, Angelika i Dominik czy Anna i Robert Lewandowscy.

            Każda para może wesprzeć dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, zgłaszając chęć udziału w projekcie przez stronę internetową. Narzeczeni bezpłatnie otrzymują od organizatorów odpowiednią liczbę wizytówek, które można dołączyć do zaproszeń oraz elegancką skarbonkę przeznaczoną do zbierania środków w czasie ślubu.

            - Karteczka jest wielkości wizytówki, w prosty i atrakcyjny sposób wyjaśnia naszym gościom na czym polega projekt  – mówi Agata. – Puszkę damy świadkom podczas składania życzeń, czyli w momencie, kiedy normalnie dostalibyśmy kwiaty – dodaje Tomasz.

            Po przekazaniu pieniędzy, nowożeńcy są informowani o zmianach w życiu małych studentów, które dokonały się dzięki ich zaangażowaniu.

DOŁĄCZCIE do par, które dzielą się szczęściem!

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Top 5 prezentów ślubnych
5 pomysłów na podziękowanie gościom weselnym

Related Posts

 

Osoby online

Odwiedza nas 293 gości oraz 0 użytkowników.

O blogu

Dzień ślubu jest tak wyjątkowy, że długo nie można o nim zapomnieć. Ba, niektóre panny młode nawet po fakcie nie potrafią lub zwyczajnie nie chcą rozstać się z tematyką dekoracji, falbanek, smakołyków, życzeń, prezentów, uniesień – przecież o tylu rzeczach można by powiedzieć przyszłym narzeczonym.

Tak jest z nami. MałgorzataMadeline to co prawda stuprocentowe mężatki, ale z głowami pełnymi ślubnych i weselnych refleksji, porad, inspiracji. Co byśmy zmieniły w naszych ślubach, a z czego jesteśmy dumne? Przed czym chciałyśmy przestrzec przyszłe panny młode i na co zwrócić ich szczególną uwagę w czasie szaleństwa przygotowań? Nie zabraknie też spojrzenia na ślub i wesele z przymrużeniem oka – bo naprawdę warto przeżyć ten dzień na luzie i z uśmiechem!