Nietypowe upominki dla gości weselnych

podroz poslubna w azji

Nietypowe upominki dla gości weselnych

Nietypowe upominki dla gości weselnych

Fot. Corey Balazowich (Flickr.com)

Coraz więcej polskich gości weselnych wraca do domu z pamiątkową paczuszką dropsów czy migdałów lub okolicznościową figurką – w taki symboliczny sposób pary młode dziękują im za obecność i wspólną zabawę.

Na Zachodzie upominki dla gości popularne są już od dawna i nowożeńcy prześcigają się w oryginalnych pomysłach. Zobaczcie sami:

1. Klapki-japonki

Idealny prezent na letnie wesele na łonie natury. Goście z przyjemnością odpoczną od wysokich szpilek i garniturowych butów, szczególnie, jeśli gdzieś w pobliżu znajduje się kusząca plaża...

Fot. Emery & Company PHOTOGRAPHY (Flickr.com)

2. Kwiaty doniczkowe

Wesele może być nie tylko okazją do wymiany uśmiechów i uprzejmości, ale także... kwiatów. Goście wręczają nam wonne bukiety, my im – małe doniczki z sadzonkami. Idealny pomysł dla par, siedzących po uszy w rodzinnym, kwiatowym biznesie.

Fot. Eunice | sleepyneko (Flickr.com)

3. Zaparzacz do herbaty

Upominek dla gości nie musi być słodką przekąską czy zbędnym bibelotem, może to być przedmiot jak najbardziej praktyczny – za przykład niech posłużą zaparzacze do herbaty w kształcie serca:

Fot. Madeleine Ball (Flickr.com)

4. Zakładki do książki

Bilecik ze słowami podziękowań dla gości może przybrać formę zakładki do książki. Nie tylko ładnie nawiąże do koloru przewodniego wesela, ale będzie także praktycznym gadżetem:

Fot. Salicia (Flickr.com)

5. Słoiczek miodu

Miód nierozerwalnie kojarzy się ze słodkim życiem małżeńskim: jeździmy na miodowy miesiąc a drugą połówkę nazywamy Kochaniem (ang. „honey” czyli właśnie „miód”).

Fot. Fot. Mary Witzig (Flickr.com)

6. Napoje gazowane

Kolorowe napoje gazowane ze zdjęciem pary młodej – można zabrać do domu lub orzeźwić się już na weselu:

Fot. Elizabeth Ray Photography | erayphoto.com (Flickr.com)

7. Klucze-otwieracze

Kolejny praktyczny gadżet – otwieracz do butelek w formie klucza z serduszkiem. Towarzyszyć mu może romantyczne hasło: „Rodzina i przyjaciele są kluczem do szczęścia” i mniej romantyczne przeznaczenie: klucz do odrobiny procentów ;)

Fot. iriskh (Flickr.com)

Najpiękniejsze cytaty o małżeństwie
Sypialnia nowożeńców

Related Posts

 

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

świetne pomysły, gdzie dostane takie zaparzacze do herbaty?

This comment was minimized by the moderator on the site

Fajne pomysły. Zwłaszcza te zakładki do książek, miodziki albo napoje gazowane z personalizowanym zdjęciem A my mieliśmy standardowe migdałki w polewie Hehhehe

There are no comments posted here yet

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location

Osoby online

Odwiedza nas 200 gości oraz 0 użytkowników.

O blogu

Dzień ślubu jest tak wyjątkowy, że długo nie można o nim zapomnieć. Ba, niektóre panny młode nawet po fakcie nie potrafią lub zwyczajnie nie chcą rozstać się z tematyką dekoracji, falbanek, smakołyków, życzeń, prezentów, uniesień – przecież o tylu rzeczach można by powiedzieć przyszłym narzeczonym.

Tak jest z nami. MałgorzataMadeline to co prawda stuprocentowe mężatki, ale z głowami pełnymi ślubnych i weselnych refleksji, porad, inspiracji. Co byśmy zmieniły w naszych ślubach, a z czego jesteśmy dumne? Przed czym chciałyśmy przestrzec przyszłe panny młode i na co zwrócić ich szczególną uwagę w czasie szaleństwa przygotowań? Nie zabraknie też spojrzenia na ślub i wesele z przymrużeniem oka – bo naprawdę warto przeżyć ten dzień na luzie i z uśmiechem!