Ślub i wesele z przymrużeniem oka i całkiem na serio - świeżo upieczone panny młode dzielą się ślubnymi inspiracjami - abcweselne.pl

podroz poslubna w azji

abcweselne.pl

This is some blog description about this site

Wrześniowa panna młoda w roku 2013.
Nasz jesienny ślub odbył się przy iście letniej pogodzie i z wiosną w sercach ;) Ku mojemu zaskoczeniu, zainteresowanie tematyką ślubną i weselną nie minęło wraz z ożenkiem! Inspiracji, wiedzy i wrażeń związanych z  tym dniem jest tak wiele, że trzeba się nimi podzielić – a co nadaje się do tego lepiej niż...

Wrześniowa panna młoda w roku 2013.
Nasz jesienny ślub odbył się przy iście letniej pogodzie i z wiosną w sercach ;) Ku mojemu zaskoczeniu, zainteresowanie tematyką ślubną i weselną nie minęło wraz z ożenkiem! Inspiracji, wiedzy i wrażeń związanych z  tym dniem jest tak wiele, że trzeba się nimi podzielić – a co nadaje się do tego lepiej niż blog? Chcę was przekonać, że wesela nie trzeba planować rok i wcale nie musi być ono bardzo drogie i bardzo tradycyjne. I najważniejsze: przygotowania do ślubu mogą być prawdziwą przyjemnością. Pamiętajcie, że nic tak nie pasuje do białej sukni, jak promienny uśmiech zrelaksowanej panny młodej!

More

Fotobudka jest trudna!

Fotobudka jest trudna!

Choć ostatnimi czasy bawiłam się na wielu weselach, dopiero w tym roku pierwszy raz miałam kontakt z fotobudką. Był to kontakt obfitujący w przeżycia, którymi muszę się tutaj podzielić.

Najważniejsza refleksja jest taka, że wcale nie tak łatwo skorzystać z fotobudki!

Czytaj dalej
  2563 Hits

Dlaczego późna jesień to idealny czas na małżeństwo? (ślub w listopadzie)

Dlaczego późna jesień to idealny czas na małżeństwo? (ślub w listopadzie)

Jeśli ktoś planuje ślub na długo przed, ma do wyboru praktycznie każdą porę roku, o czym wspominała niedawno moja blogowa koleżanka. Coś mi jednak mówi, że jesień nie będzie wówczas królowała w rankingach.

Czytaj dalej
  4371 Hits

Czasem najlepszym wyjściem jest wyjście za mąż – komedia romantyczna "Miłość aż po ślub”

film-na-wieczor-panienski

Czy wy również kochacie komedie romantyczne ze ślubem w tle? Ja bardzo! Ale ileż razy można oglądać to samo? Tym bardziej ucieszyłam się na wieść, że w czerwcu 2017 r. wchodzi do kin zupełna nowość – komedia "Miłość aż po ślub", w której nie zabraknie ani romantyzmu, ani tła z przedślubną gorączką w roli głównej.

Czytaj dalej
  4365 Hits

Ślub zimą – upominki dla gości

Ślub zimą – upominki dla gości

Jeśli bierzecie ślub zimą, macie niepowtarzalną okazję wpleść w swoją uroczystość całe mnóstwo bajecznych motywów świątecznych. Szczerze zazdroszczę takim parom ja – Panna Młoda Jesienna ;) Świąteczne klimaty mogą zawitać nie tylko w dekoracjach sali weselnej czy w słodkim kąciku, ale także… w upominkach dla gości.

Oto moje pomysły w liczbie jedenastu:

Czytaj dalej
  3080 Hits

Pierwsze święta jako małżeństwo

Pierwsze święta jako małżeństwo

Święta Bożego Narodzenia, bo one przede wszystkim są w naszych sercach Świętami przez wielkie „Ś”, to zawsze wyjątkowy okres w roku. Bywa jednak, że niektóre święta są szczególne, bardziej wyjątkowe od wszystkich innych. To te „pierwsze” święta: jako małżeństwo, jako rodzice, w nowym domu itp. Czy Wasze tegoroczne Boże Narodzenie będzie którymś z tych „naj”?

Czytaj dalej
  5041 Hits

Osoby online

Odwiedza nas 438 gości oraz 0 użytkowników.

O blogu

Dzień ślubu jest tak wyjątkowy, że długo nie można o nim zapomnieć. Ba, niektóre panny młode nawet po fakcie nie potrafią lub zwyczajnie nie chcą rozstać się z tematyką dekoracji, falbanek, smakołyków, życzeń, prezentów, uniesień – przecież o tylu rzeczach można by powiedzieć przyszłym narzeczonym.

Tak jest z nami. MałgorzataMadeline to co prawda stuprocentowe mężatki, ale z głowami pełnymi ślubnych i weselnych refleksji, porad, inspiracji. Co byśmy zmieniły w naszych ślubach, a z czego jesteśmy dumne? Przed czym chciałyśmy przestrzec przyszłe panny młode i na co zwrócić ich szczególną uwagę w czasie szaleństwa przygotowań? Nie zabraknie też spojrzenia na ślub i wesele z przymrużeniem oka – bo naprawdę warto przeżyć ten dzień na luzie i z uśmiechem!