Wzruszający teledysk ślubny | Zwiastun ślubnego filmu

podroz poslubna w azji

Pamiętacie dawne filmy z wesela nagrane na dwóch kasetach? Rodzice Młodej Pary z wypiekami na twarzy raz po raz pokazywali je znajomym, a ci ukradkiem spoglądali na zegarek, nie mogąc doczekać się końca. Dzisiejsze filmy są inne: ciekawsze, pełne dynamiki, interesujących efektów no i… krótsze.

Przedsmakiem ślubnego filmu jest teledysk. Poniżej prezentujemy wam niespełna 2-minutowy film pokazujący przygotowania do ślubu, ceremonię oraz wesele Magdy i Krzysztofa. To zachwycające wideo wyszło spod ręki GENTLEMAN – Wedding Videos.

Magda & Krzysztof | Wedding Trailer from GENTLEMAN - Wedding Videos on Vimeo.

Choć nie znamy Młodej Pary, z zaciekawieniem oglądamy ich ślubny filmik. Podglądamy próby do pierwszego tańca, wzruszenie rodziców podczas błogosławieństwa oraz zabawę na parkiecie. Czarno-biały obraz w piękny sposób ukazuje detale, które niby mało ważne, są „kropką nad i” całości: twardo śpiącego psa na chodniku, wiszącą na ganku suknię ślubną czy zastawę stołową.

Film pokazuje emocje związane z tak ważnym wydarzeniem, jakim jest sakrament małżeństwa: stres, wzruszenie oraz radość. Czujne oko kamerzysty, a potem montażysty wyłapało wiele tak ważnych dla Młodej Pary momentów.

Oglądając film zwrócimy też uwagę na podkład muzyczny, idealnie wręcz dopasowany do wydarzenia. Jest to piosenka LP – Muddy Waters.

GENTLEMAN – Wedding Videos to polska firma specjalizująca się w tworzeniu oryginalnych, ciekawych filmów, będących piękną pamiątką ślubną – członkowie European Event Videographers Association, zdobywcy wielu nagród w konkursach filmowych.