Forum ślubne i weselne – pytania i odpowiedzi, dylematy narzeczonych. Dobre rady z pierwszej ręki – miejsce spotkań przyszłych i świeżo upieczonych małżonków

podroz poslubna w azji

  środa, 16 październik 2013
  17 Replies
  6.9K Visits
0
Votes
Undo
  Subscribe
Jakie zabawy mieliście na weselu? Chodzi mi o oczepiny. My byśmy chcieli tylko kilka zabaw, ale takich konkretnych :) Na weselach najczęściej trzeba prosić gości do wzięcia udziału w zabawie, a jeśli już się ktoś zgłosi to są to młodzi ludzie. My byśmy chcieli też wyciągnąć tych starszych :) Macie jakieś pomysły?
około 10 lat temu
·
#43
0
Votes
Undo
Dołączam się do pytania. Może jacyś doświadczeni weselnicy wypowiedzą się w tej kwestii :) Ja byłam niestety tylko na dwóch weselach i przyznam szczerze, że zabawy były średnie. Najbardziej utkwiła mi w pamięci gra związana z mąką. Pan młody ze świadkiem stali nad miską z mąką i dmuchali... Potem cali byli biali. Szkoda garnituru :)
około 10 lat temu
·
#61
0
Votes
Undo
U nas nie było żadnych zabaw, hehe. A myśleliście może o karaoke? To fajna rozrywka, choć pewnie niełatwa w przygotowaniu i przeprowadzeniu.

Nie wiem co polecić, ale wiem czego nie polecam: u kuzynki było coś takiego dziwnego, że kilku gości, którzy wygrali w jakimś tam pierwszym konkursie, stało się bohaterami wszystkich kolejnych konkursów. Jeśli komuś w trakcie imprezy przyszła ochota na zabawę nie miał okazji poszaleć, bo konkursowa ekipa została wyznaczona na początku wesela.
około 10 lat temu
·
#62
0
Votes
Undo
Całkiem fajna jest zabawa w tą całą "Karetę".

Ktoś jest woźnicą, ktoś królem i królową, ktoś końmi. W tle czytana jest opowieść i każda z postaci na dźwięk swojego imienia musi wychylić kielonek, obiec karetę dookoła i wrócić na swoje miejsce.

Dużo śmiechu i dla uczestników i dla widowni.

Nie znoszę zabaw z "pękaniem" balonów własnym ciałem!
około 10 lat temu
·
#84
0
Votes
Undo
Karaoke!
około 10 lat temu
·
#119
0
Votes
Undo
A może wesele bez jakichś głupich zabaw, ale za to z fajną muzyką?
około 10 lat temu
·
#180
0
Votes
Undo
Może to dziwne, ale młodzi ludzie nie lubią za bardzo się bawić. Z doświadczenia wiem, że co do czego przychodzi to siłą trzeba wyciągać ludzi do zabawy. A przecież nie o to chodzi.
około 10 lat temu
·
#205
0
Votes
Undo
Mi się kiedyś podobała taka zabawa, że grupa panów czy pań musiała jak najszybciej znaleźć jakiś przedmiot na sali, wśród gości: długopis, but, spinkę, lusterko itp. To było fajne, bo też cała widownia się angażowała, będąc przygotowanymi na potrzeby swojego faworyta. Nie wiem tylko jak taka zabawa się nazywa ;)

Brałam też udział w zabawie z tańcem. Razem z partnerem musieliśmy wykonywać pozy narzucone przez prowadzącego, np.: "cztery nogi na ziemi!", "trzy nogi na ziemi!", "dwie nogi, dwie ręce na ziemi", "jedna noga jedna ręka na ziemi!", a nawet... "dwie ręce na ziemi! Wesoło było ;)
około 10 lat temu
·
#211
0
Votes
Undo
Na żadnym weselu nie może zabraknąć zabawy z krzesłami, tzn. tańca, podczas którego zabierane są krzesła. Wygrywa para, która będzie najszybsza i po zakończonej piosence usiądzie na krześle. Jest to jednak zabawa dla młodych :)

Starsi mogą wziąć udział w zbieraniu pieniędzy na wózek ;)
około 10 lat temu
·
#250
0
Votes
Undo
Nie lubię zabaw weselnych. Byłam ostatnio na weselu, gdzie ich nie było i się bardzo wybawiłam. Pamiętam też wesele koleżanki, na którym DJ musiał prosić, wręcz błagać gości aby wzięli udział w zabawie. Trudno wyczuć czy takie zabawy będą cieszyły się powodzeniem. Na tym weselu z zabawami byli niemal sami młodzi, a zachowywali się jakby byli na stypie.
około 10 lat temu
·
#251
0
Votes
Undo
Fajna jest ta zabawa, że tańczy się z Młodymi za pieniądze :) Osobno zbiera je do koszyczka świadkowa (za taniec z Panną Młodą), osobno świadek (za taniec z Panem Młodym). Czasem połączone jest to ze zbieranie pieniędzy na wózek i z orzeczeniem, kto będzie trzymał kasę w domu. Osobiście lubię tę zabawę na etapie, gdy już wygrzebuje się z portfela ostatnie grosze, żeby tylko jeszcze raz wskoczyć w objęcia Pana Młodego lub odbić go komuś :)
około 9 lat temu
·
#829
0
Votes
Undo
My nie chcemy mieć zabaw weselnych. Będzie orkiestra, ale tylko będziemy tańczyć. Nie chcę ze swojego przyjęcia zrobić wiejskiej potupajki.
około 9 lat temu
·
#843
0
Votes
Undo
W trakcie wesela ciężko przeprowadzić kilkanaście dobrych zabaw, zazwyczaj mieszczą się dwie czy trzy. Myślę, że to całkowicie wystarczy. Też zastanawiamy się nad zabawami na weselu i jest ich tyle, że nie możemy się zdecydować ;)
około 9 lat temu
·
#866
0
Votes
Undo
A my nie chcemy mieć żadnych zabaw weselnych. Bez urazy, ale kojarzy mi się to trochę z kiczem i taką zabawą w remizie. No ale co kto lubi.
około 9 lat temu
·
#894
0
Votes
Undo
Od miesiąca jestem mężatką i jeszcze z sentymentem obserwuje fora ślubne :) My z mężem też nie mieliśmy na weselu zabaw, jakoś nigdy mnie one nie bawiły. Jako dodatkową atrakcje, dla urozmaicenia wesela naszym gościom zamówiliśmy usługi barmańskie bardzo fajne i profesjonalne ekipy i szczerze? Goście byli zachwyceni pozując do zdjęć i bawiąc się z kolorowymi i smacznymi drinami :) Myślę, że zbędny kicz nie jest potrzebny.

Pozdrawiam
około 9 lat temu
·
#897
0
Votes
Undo
U mojego brata na weselu w ubiegłym roku była fotobudka, tylko innej firmy niż ta. Nie mogę znaleźć ich strony internetowej, dlatego podaje tą, dla zaznajomienia.

Było o tyle fajnie, że byli kilka godzin i goście weselni non stop tam podchodzili. Sami robiliśmy sobie kilka zdjęć. Generalnie było bardzo ciekawe, a brat powiedział, że dostali później na płycie około tysiąca zdjęć :D
około 9 lat temu
·
#900
0
Votes
Undo
My nie mieliśmy żadnych atrakcji z wyjątkiem foto-budki. Super sprawa, polecam każdemu. Śmiechu było naprawdę dużo. Zdjęcia były też prezentem dla gości weselnych więc nie musieliśmy wydawać dodatkowo pieniędzy. Nie było też żadnych konkursów, itp. Nie lubię takich rzeczy :)
około 9 lat temu
·
#944
0
Votes
Undo
Nie lubię takich zabaw. Na ostatnim weselu jakim byłam, kilka lat temu, było ich aż za dużo i były po prostu żenujące. Przebijanie balonów pośladkami, jakieś wyścigi. Kompletnie nie mój klimat
  • Strona :
  • 1
Do tej pory nie udzielono odpowiedzi w tej dyskusji
Twoja odpowiedź
Captcha
To protect the site from bots and unauthorized scripts, we require that you enter the captcha codes below before posting your question.

Osoby online

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.

Najnowsze posty na forum

Essay writing plan
445119 Hits 0 Votes
Posted on sobota, 11 wrzesień 2021
Before completing any academic work, you need to think clearly about w ...
Squid games are being watched in North Korea.
1558 Hits 0 Votes
Posted on czwartek, 18 listopad 2021
Residents of the reclusive country say Squid Game is being smugg ...
O czym warto jest pamiętać organizując obiad wesel ...
2566 Hits 0 Votes
Posted on poniedziałek, 31 sierpień 2020
Jak w temacie NIby jest to jedynie obiad dla niewielkiej ilości gości ...
How to make money on bets
1549 Hits 0 Votes
Posted on poniedziałek, 23 styczeń 2023
I don't have much time to improve my financial situation. I thought fo ...
New Cretaceous Vertebrates Found in Northeast Chin ...
1558 Hits 0 Votes
Posted on czwartek, 09 grudzień 2021
A team of Chinese and foreign researchers has discovered a new s ...