Sesja ślubna w mieście. Pomysł na ciekawą sesję ślubną. Sesja ślubna w plenerze

Jeśli łąki, plaże i lasy wydają wam się oklepane i chcecie, aby wasza sesja ślubna była naprawdę oryginalna, wybierzcie na jej tło miejskie place i ulice. Dziś trochę o sesji fotograficznej dla prawdziwych mieszczuchów!

Wielkie miasto to ciekawa alternatywa dla typowych plenerów ślubnych sesjiWielkie miasto to ciekawa alternatywa dla typowych plenerów ślubnych sesji (by Adam Singer )

Inspiracje

W mieście ciekawych miejsc do sesji nie brakuje. Może to być ruchliwa ulica w centrum miasta, Starówka, most, wnętrza budynków użyteczności publicznej, place czy skwery. Para Młoda może poruszać się zabytkowym autem, taksówką lub komunikacją miejską jak metro czy zabytkowy tramwaj.

Zainteresują Cię również

Wady i zalety sesji zdjęciowej po ślubie Wady i zalety sesji zdjęciowej po ślubie
Sesje zdjęciowe plenerowe są piękną pamiątką ze ślubu. Najczęściej odbywają się po weselu – dzień, dwa lub dłużej. Jeśli jeszcze...
Sesja fotograficzna w trakcie wesela – wady i zalety Sesja fotograficzna w trakcie wesela – wady i zalety
Przed, po a może w trakcie? Jaki moment jest najlepszy, by urządzić sesję ślubną? Wybór odpowiedniego dnia ma ogromne znaczenie i...

Miasto dostarcza wiele pomysłów na ciekawe zdjęciaMiasto dostarcza wiele pomysłów na ciekawe zdjęcia (by tophos )

Jakie miasto wybrać?

Wszystko zależy od waszej wizji i upodobań. Na zdjęciach pięknie będą się prezentować zarówno nowoczesne dzielnice wielkich miast, jak i ciche uliczki i skwery małych miasteczek.

Sesja może odbyć się w rodzinnym mieście Młodej Pary lub przeciwnie w zupełnie nowym dla nich miejscu, lub po prostu w mieście w którym mieszkają. Może być podróżą przez miejsca w których dorastaliście, poznaliście się lub z którymi wiążą się wasze wspólne wspomnienia.

Nowocześnie

Sesja wśród drapaczy chmur na zatłoczonej ulicy? Czemu nie! Ruch, gwar i wielkomiejski zgiełk to świetna sceneria dla ślubnych zdjęć. Kawiarnie, centra handlowe, muzea czy teatry, ciekawych miejsc w dużym mieście nie brakuje. Wielkie, tętniące życiem miasto najpiękniej prezentuje się o zmierzchu i nocą, oświetlone ulicznymi lampami, neonami i reflektorami samochodów.

Uliczne światła tworzą niepowtarzalny klimatUliczne światła tworzą niepowtarzalny klimat (by tophos )

Zainteresują Cię również

Sesja ślubna na łonie przyrody Sesja ślubna na łonie przyrody
Jeśli zależy wam na romantycznej sesji zdjęciowej z przepięknymi krajobrazami w tle, to koniecznie powinniście zdecydować się na...
Parasol – gadżet na ślubną sesję Parasol – gadżet na ślubną sesję
Parasol – z pozoru prosty przedmiot mający chronić nas przed deszczem może stać się ciekawym gadżetem podczas ślubnej sesji w...

Miejski krajobraz może być również romantycznym i pięknym tłem dla ślubnych zdjęćMiejski krajobraz może być również romantycznym i pięknym tłem dla ślubnych zdjęć (by tophos )

Małe miasteczka mają niepowtarzalny urok i klimat, wprost stworzony  na potrzeby ślubnej fotografiiMałe miasteczka mają niepowtarzalny urok i klimat, wprost stworzony na potrzeby ślubnej fotografii (by tophos )

Sesja i podróż w jednym

A może sesja w wymarzonym mieście do którego zawsze chcieliście się wybrać? Sesja zdjęciowa pod wieżą Eiffla w Paryżu lub na Schodach Hiszpańskich w Rzymie. Jeśli macie takie miejsce koniecznie połączcie ślubna sesje z romantycznym wyjazdem i zwiedzaniem.

Sentymentalnie

Małe miasteczko, Starówka, wąskie uliczki i zabytkowe kamienice to idealna sceneria dla romantycznych zdjęć w klimacie retro. Para Młoda może przemierzać uliczki pieszo, tandemem, zabytkowym autem lub wynajętą bryczką.

Warto połączyć sesję ślubną z romantycznym wyjazdem, np. do ParyżaWarto połączyć sesję ślubną z romantycznym wyjazdem, np. do Paryża (by tophos )

Zainteresują Cię również

Sesja ślubna w wiejskim klimacie Sesja ślubna w wiejskim klimacie
Od pewnego czasu popularne stały się sesje ślubne w plenerze. Najchętniej pary młode wybierają parki, lasy, plaże czy jeziora....
Gadżety na sesję ślubną Gadżety na sesję ślubną
Przygotowania do ślubu to nie tylko wybór sukni ślubnej, sali weselnej, tortu czy pojazdu, który zawiezie nas do kościoła. Już na...