Regulamin korzystania z portalu Abcweselne.pl – żeby było nam tu miło

Witamy na portalu Abcweselne.pl!

To wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie miło spędzicie czas na czytaniu artykułów, przeglądaniu zdjęć, śledzeniu bloga i dyskusjach na forum – a wszystko to związane z tematyką ślubną i weselną rzecz jasna.

Spotkacie tu zarówno osoby planujące swój ślub, jak i już zamężne, chętnie dzielące się swoim doświadczeniem.

Aby było nam tu miło, warto ustalić pewien regulamin naszych spotkań na Abcweselne.pl.

Zachęcamy do szukania informacji i inspiracji, swobodnej wymiany myśli oraz dzielenia się wszelkimi obawami i wątpliwościami. Każda aktywność jest tu mile widziana i pożądana, chyba że:

 

  • Lubicie sobie siarczyście zakląć

Jeśli w taki sposób wyrażacie emocje, prosimy o ograniczenie się do wersji mówionej i nieprzelewanie niecenzuralnych słów na „papier”. Będzie nam bardzo miło, jeśli zadbacie o kulturę wypowiedzi w komentarzach i na forum.

  • Wierzyce, że DUŻE LITERY i liczne wykrzykniki czynią Was bardziej zrozumiałymi

W rzeczywistości znaki te odbierane są zazwyczaj jako krzyk lub ton pretensjonalny. Nie chcemy dopuścić do sytuacji, gdy niemożliwe będzie wypowiedzenie się na forum bez włączonego Caps Locka.

  • Uważacie, że klawisze Ctrl+C to duet idealny

Wszystkie treści zawarte na stronie Abcweselne.pl są efektem pracy naszych dzielnych redaktorów i bazują na skrupulatnie zdobywanych informacjach oraz doświadczeniu własnym. Wszystkie prezentowane przez nas zdjęcia wykorzystane są za zgodą ich autorów lub na podstawie licencji Creative Commons. Prosimy więc: nie kopiuj treści artykułów i zdjęć bez naszej wiedzy i zgody. Jeśli nas cytujesz – pamiętaj o podaniu źródła. Jeśli jakieś zdjęcie spodobało Ci się szczególnie – skontaktuj się osobiście z jego autorem (pod każdym zdjęciem na naszej stronie znajduje się aktywny link do jego twórcy).

  • Szukacie miejsca na darmową reklamę

Cenimy każdy komentarz i każdy wpis na forum, jeśli tylko coś wnosi i związany jest z tematem przewodnim strony. Nie zgadzamy się jednak na spam. Jeśli chcesz zareklamować swój produkt lub działalność skontaktuj się z nami.

  • Uważacie, że kultura osobista obowiązuje tylko w realu

W Realu, w Lidlu, w Biedronce, na podwórku i w sieci obowiązuje jednakowo! Jeśli czujesz, że wraz w chwilą położenia rąk na klawiaturze przestają obowiązywać Cię wszelkie zasady dobrego wychowania, to nie jest miejsce dla Ciebie. Prosimy, nie obrażaj innych użytkowników portalu Abcweselne.pl i jego autorów. Konstruktywna krytyka jest oczywiście wskazana, ale nie każ nikomu doszukiwać się jej w morzu inwektyw i złośliwości.

  • Waszymi ulubionymi bohaterami fantasy są trolle

Jeśli wypowiadacie się na forum tylko w celu obrażenia kogoś lub sztucznego wywołania kłótni, wiedzcie, że taka czynność nazywana jest trollingiem i nie jest tu mile widziana. Z resztą, wyobrażacie sobie trolla w sukni ślubnej?

(foto by Robert & Pam Counselman Collection)