Rekwizyty na sesję ślubną. Co warto wziąć na sesję ślubną w plenerze? Zabawne gadżety do zdjęć

podroz poslubna w azji

Przygotowania do ślubu to nie tylko wybór sukni ślubnej, sali weselnej, tortu czy pojazdu, który zawiezie nas do kościoła. Już na tym etapie powinniśmy zastanowić się nad sesją w plenerze.

Wybór fotografa to jedno, warto też pomyśleć nad ciekawymi rekwizytami, które sprawią, że zdjęcia z pewnością nie będą nudne.

 Sesja na skuterzeSesja na skuterze (by buccellaassociati )

Zainteresują Cię również

Wady i zalety sesji zdjęciowej po ślubie Wady i zalety sesji zdjęciowej po ślubie
Sesje zdjęciowe plenerowe są piękną pamiątką ze ślubu. Najczęściej odbywają się po weselu – dzień, dwa lub dłużej. Jeśli jeszcze...
Sesja fotograficzna w trakcie wesela – wady i zalety Sesja fotograficzna w trakcie wesela – wady i zalety
Przed, po a może w trakcie? Jaki moment jest najlepszy, by urządzić sesję ślubną? Wybór odpowiedniego dnia ma ogromne znaczenie i...

Pomysłowa sesja ślubna

Profesjonalny fotograf na pewno posiada w swoich zbiorach gadżety, które przydadzą się na sesji ślubnej. Powinniśmy więc z nim uzgodnić, w jakim klimacie chcemy mieć zdjęcia, czego oczekujemy. Może się zdarzyć, że niektóre rekwizyty sami będziemy musieli kupić albo zrobić.

Ważne jest, abyśmy nie przesadzili z ilością gadżetów. To my, Młoda Para powinniśmy królować na zdjęciach, rekwizyty powinny być jedynie dodatkiem.

Kolorowa sesja z użyciem farb plakatowychKolorowa sesja z użyciem farb plakatowych (by emerycophoto )

Parasole

Kolorowe, białe, czarne przeźroczyste. To nie tylko ciekawy rekwizyt, ale również niezwykle przydatna ochrona przed deszczem i słońcem.

Maski, kapelusze, wąsy i okulary

Wąsy na patyku, okulary w kształcie serc i kowbojskie kapelusze wiodą prym na zabawach weselnych. Rozbawieni goście robią sobie zdjęcia w przebraniach, wymieniają się gadżetami. Warto je również zabrać na sesję zdjęciową. Warto mieć w swoim ślubnych albumie kilka takich zabawnych zdjęć.

Kolorowe skarpetki, trampki i kalosze

Skarpetki w groszki, paski albo z ulubioną postacią z kreskówki królują na ślubnych zdjęciach! Specjalnie na sesję możemy założyć też sportowe obuwie lub kalosze - idealne do brodzenia w kałużach.

W zeszczowy dzień nawet parasol może być ciekawym gadżetemW deszczowy dzień nawet parasol może być ciekawym gadżetem (by johnhopephotography )

Romantyczna sesja w deszczuRomantyczna sesja w deszczu (by eccampbellphotography )

Wąs jest wciąż w modzie!Wąs jest wciąż w modzie! (by lauradye )

Tabliczki, kartki, naklejki

Można je kupić gotowe lub zrobić samodzielnie w domu. Popularny gadżet na każdej sesji ślubnej. Warto pomyśleć nad zakupem albo zrobieniem tabliczek, na których można pisać kredą. Jakie napisy mogą pojawić się na takich tabliczkach? Np. „I’m married”, „Im his”, „I love Her”, „Ona jest moja” albo „Game Over”.

Coraz większą popularnością cieszą się też naklejki na buty.

Własnoręcznie zrobiona tabliczkaWłasnoręcznie zrobiona tabliczka (by RachIgnatiev )

Panowie coraz częściej zakładają do garnituru kolorowe skarpetkiPanowie coraz częściej zakładają do garnituru kolorowe skarpetki (by eugeniowilman )

Zamiast pantofli - kaloszeZamiast pantofli - kalosze (by johnhopephotography )

Zainteresują Cię również

Sesja ślubna na łonie przyrody Sesja ślubna na łonie przyrody
Jeśli zależy wam na romantycznej sesji zdjęciowej z przepięknymi krajobrazami w tle, to koniecznie powinniście zdecydować się na...
Parasol – gadżet na ślubną sesję Parasol – gadżet na ślubną sesję
Parasol – z pozoru prosty przedmiot mający chronić nas przed deszczem może stać się ciekawym gadżetem podczas ślubnej sesji w...

Zimne ognie

Zimne ognie kojarzą nam się ze świętami Bożego Narodzenia, niewiele osób używa ich podczas sesji ślubnej.

A szkoda, bo wyglądają naprawdę efektownie, zwłaszcza, gdy jest już ciemno. W sprzedaży są też długie zimne ognie, dające niesamowity efekt mieniących się serpentyn. Warto je wypróbować.

Długi welon

Na ślubnych zdjęciach przepięknie wygląda również długi welon. Na dużej przestrzeni, podczas wiatru można stworzyć naprawdę niesamowite ujęcia. Długi welon może być jednak niesforny...

Balony, pompony

Chociaż przez chwilę poczuć się jak dziecko… Kolorowe balony na pewno nam w tym pomogą! Możemy udawać, że nas unoszą albo oddać się dziecięcej zabawie i odbijać je. Z kolei pastelowe pompony nadadzą scenerii romantyczności!

Długie zimne ognie dają niesamowity efektDługie zimne ognie dają niesamowity efekt (by Lyndsay Esson )

Długi welon niezwykle pieknie prezentuje się na ślubnych zdjęciachDługi welon niezwykle pięknie prezentuje się na ślubnych zdjęciach (by johnhopephotography )

Długi welon na sesję zdjęciową można specjalnie kupić albo wypożyczyćDługi welon na sesję zdjęciową można specjalnie kupić albo wypożyczyć (by kudumomo )

Gadżety związane z pasją

Naszą pasją jest jazda na rowerze albo motocyklu? Pan Młody gra w piłkę nożną? Panna Młoda jest fryzjerką? Warto pokazać to na zdjęciach ślubnych. Piłka nożna, nożyczki i grzebień nie stanowią przecież żadnego dodatkowego wydatku. Ujęcia Młodej Pary jadącej polną drogą na rowerze również są pomysłowe!

Sesja ślubna może być związana z naszą pasjąSesja ślubna może być związana z naszą pasją (by eugeniowilman )

Ekspresyjna sesja ślubnaEkspresyjna sesja ślubna (by eugeniowilman

Ciekawym i niedrogim gadżetem na sesję ślubną mogą być balonyCiekawym i niedrogim gadżetem na sesję ślubną mogą być balony (by expose_switch )

)

Romantyczna sesja z kolorowymi balonamiRomantyczna sesja z kolorowymi balonami (by tunglycan )

Zainteresują Cię również

Sesja ślubna w mieście Sesja ślubna w mieście
Jeśli łąki, plaże i lasy wydają wam się oklepane i chcecie, aby wasza sesja ślubna była naprawdę oryginalna, wybierzcie na jej tło...
Sesja ślubna w wiejskim klimacie Sesja ślubna w wiejskim klimacie
Od pewnego czasu popularne stały się sesje ślubne w plenerze. Najchętniej pary młode wybierają parki, lasy, plaże czy jeziora....