Sesja zdjęciowa po ślubie - wady i zalety

podroz poslubna w azji

Sesje zdjęciowe plenerowe są piękną pamiątką ze ślubu. Najczęściej odbywają się po weselu – dzień, dwa lub dłużej. Jeśli jeszcze zastanawiamy się nad tym, czy warto zrobić sesję po ślubie, warto przeczytać wady i zalety takiego rozwiązania.

 Na sesję po ślubie możemy poświęcić nieco więcej czasuNa sesję po ślubie możemy poświęcić nieco więcej czasu (by udeyismail )

W poprzednich artykułach pisaliśmy o wadach i zaletach sesji ślubnej przed ślubem oraz w trakcie wesela. Może lepiej zdecydować się na którąś z nich? Przeanalizujmy wady i zalety każdej z tych sesji, rozwiązanie z pewnością nasunie się samo.

Zainteresują Cię również

Narzeczeńska sesja zdjęciowa Narzeczeńska sesja zdjęciowa
Przyszłe Pary Młody coraz częściej decydują się nie tylko na ślubną sesję zdjęciową, ale także na sesję narzeczeńską. Jak ona...
Sesja fotograficzna w trakcie wesela – wady i zalety Sesja fotograficzna w trakcie wesela – wady i zalety
Przed, po a może w trakcie? Jaki moment jest najlepszy, by urządzić sesję ślubną? Wybór odpowiedniego dnia ma ogromne znaczenie i...

Romantyczna sesja zdjęciowa w wiejskiej sceneriiRomantyczna sesja zdjęciowa w wiejskiej scenerii (by emerycophoto )

Zalety sesji zdjęciowej po ślubie

  • Sesja plenerowa to fajna zabawa, a później piękna pamiątka. Aby zdjęcia wyszły takie jak chcemy, musimy poświęcić więcej niż godzinę czy dwie. Takie sesje trwają czasem cały dzień.
  • Nie musimy się bać, że pobrudzimy suknię – przecież już po ślubie!
  • Sesje plenerowe mogą odbywać się w dowolnie wybranych przez nas miejscach, również w… wodzie.
  • Brak stresu związanego ze ślubem, który mógłby być widoczny na zdjęciach.

Sesja zdjęciowa po ślubie nie jest już tak stresująca…Sesja zdjęciowa po ślubie nie jest już tak stresująca… (by emerycophoto )

Zainteresują Cię również

Sesja zdjęciowa na chwilę przed ślubem – wady i zalety Sesja zdjęciowa na chwilę przed ślubem – wady i zalety
Sesja zdjęciowa przed ślubem, w trakcie czy po? Wielu z nas zastanawia się kiedy jest najlepszy czas. Poniżej przedstawiamy...
Co zrobić z pupilem podczas wesela? Co zrobić z pupilem podczas wesela?
Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Co z nim zrobić podczas wesela? Zabrać ze sobą, zostawić u przyjaciół czy oddać do hotelu...

Wady sesji po ślubie

  • Decydując się na sesję zdjęciową po ślubie, sami będziemy musieli zadbać o nasz wizerunek. Fryzura i makijaż będą musiały zostać wykonane samodzielnie albo czeka nas kolejna wizyta w salonie kosmetycznym.
  • Możliwe, że na sesję zdjęciową po ślubie będziemy musieli wziąć dodatkowy dzień urlopu.
  • Czasem na sesję zdjęciową zwyczajnie nie ma się czasu albo pogoda nie dopisuje i odkłada się ją kilkakrotnie. Jesteśmy już po ślubie i  mniej nam zależy.
  • Za sesję zdjęciową po ślubie możemy zapłacić więcej – fotograf będzie musiał poświęcić dla nas cały dzień.
  • Widoczne zmęczenie, gdy sesja odbywa się następnego dnia po weselu.

Podczas sesji zdjęciowej po ślubie możemy też już się wybrudzić…Podczas sesji zdjęciowej po ślubie możemy też już się wybrudzić… (by emerycophoto )

Minusem sesji zdjęciowej po ślubie jest wyższa cenaMinusem sesji zdjęciowej po ślubie jest wyższa cena (by emerycophoto )

Zainteresują Cię również

Sesja ślubna na łonie przyrody Sesja ślubna na łonie przyrody
Jeśli zależy wam na romantycznej sesji zdjęciowej z przepięknymi krajobrazami w tle, to koniecznie powinniście zdecydować się na...
Zimowa sesja ślubna Zimowa sesja ślubna
Śluby zimą nie cieszą się w dużą popularnością, głównie ze względu na nieprzyjemną aurę pogodową. Jednak zima w Polsce potrafi być...

 

Komentarze (0)

There are no comments posted here yet

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location