Zaproszenia ślubne inne niż wszystkie. Oryginalne, nietypowe zaproszenia ślubne. Zaproszenie ślubne w formie filmy albo puzzli

podroz poslubna w azji

Wśród zaproszeń ślubnych prym wiodą te standardowe, papierowe. Dla niektórych par to jednak za mało. Wychodzą naprzeciw i wymyślają nieco mniej popularne formy zapraszania gości.

 Zaproszenie ślubne opowiadające naszą historię…Zaproszenie ślubne opowiadające naszą historię… (by montymanateeweddings )

Papierowe zaproszenie

List w butelce

Zainteresują Cię również

Odmiana nazwisk na zaproszeniach ślubnych Odmiana nazwisk na zaproszeniach ślubnych
Język polski jest najtrudniejszym językiem na świecie i nawet nam, Polakom przysparza problemów. Wypisując zaproszenia ślubne na...

List w butelce kojarzy nam się z czymś niezwykle romantycznym… A ślub przecież taki jest, czyż nie? Jeśli chcemy zaskoczyć gości zaproszeniem, możemy umieścić je w… butelce! Kartkę można lekko pobrudzić węglem i nadpalić – doda to fajnego efektu. Pamiętajmy, aby zaproszenie zwinąć w ciasny rulon i owinąć szarym sznurkiem albo ozdobną wstążką. Goście powinni swobodnie wyjąć „wiadomość” z butelki. Sama butelka najlepiej, aby była zamykana korkiem (jej koszt oscyluje w granicach 2 zł). Niestety, więcej możemy zapłacić za przesyłkę niż wykonanie takiego zaproszenia…

List w butelce?List w butelce? (by infomastern )

Komiks

Innym pomysłem na papierowe zaproszenie ślubne jest stworzenie komiksu.

Mogą być to zdjęcia, grafiki albo odręczne rysunki. Warto zamieścić w nich np. historię poznania, kilka najpiękniejszych chwil oraz zaręczyny.

Kalendarz

A może tak wysłać gościom kalendarz zrobiony specjalnie na okazję ślubu? Jedno albo wielostronicowy. Mając takie zaproszenie, goście na pewno nie zapomną o dacie naszego ślubu.

Nietypowe kształty

Nasze papierowe zaproszenie nie musi mieć standardowego kształtu kwadratu albo prostokąta. Może być to piękna biała suknia albo garnitur, ale też coś związanego z naszymi zainteresowaniami. Uwielbiamy fotografię? Zróbmy zaproszenia wycięte na kształt aparatu fotograficznego. W każdej wolnej chwili wybieramy się na przejażdżkę rowerem? A więc rower!

Ważna jest też forma zapakowania zaproszeniaWażna jest też forma zapakowania zaproszenia (by jurastapark )

Forma wykonania zaproszenia jest dowolnaForma wykonania zaproszenia jest dowolna (by tracyhunter )

Filmowe zaproszenie

Ciekawym pomysłem jest nagranie filmu. Może być jeden wspólny albo spersonalizowany, dzięki czemu każdy z zaproszonych gości poczuje się wyjątkowo. Film możemy zlecić firmie albo nagrać z pomocą rodziny lub przyjaciół. Aby film był ciekawy warto dodać podkład muzyczny, a my sami możemy użyć kolorowych plansz czy nawet przebrań. Pamiętajmy, aby na każdej płycie CD lub DVD napisać datę ślubu – przyda się to zapominalskim! Do każdej płyty można też dodać bilecik z najważniejszymi informacjami.

Film jako forma zaproszenia może nie sprawdzić się w przypadku osób starszych. babcie i dziadkowie nie zawsze mają komputery czy odtwarzacze DVD. Dla nich lepiej przygotować papierowe zaproszenie.

Zaproszenie w formie puzzli

Wiele zakładów fotograficznych i punktów poligraficznych ma w swojej ofercie… puzzle. Mogą być wykonane z dowolnej ilości elementów, ale warto wiedzieć, że im ich więcej, tym będą droższe. Za 15 elementów zapłacimy od 10 do 40 zł (przy większej ilości zamówień na pewno uda nam się uzyskać korzystny rabat). Projekt wykonujemy samodzielnie. Tego typu zaproszenie nie jest tanie, ale jakże pomysłowe i efektowne.

Zaproszenia ślubne wcale nie muszą być w formie papierowej!Zaproszenia ślubne wcale nie muszą być w formie papierowej! (by kevincortopassi )

Zaproszenia ślubne w formie puzzli? Czemu nie!Zaproszenia ślubne w formie puzzli? Czemu nie! (by zionfiction )