Pierścionek zaręczynowy inny niż wszystkie. Nietypowe pierścionki zaręczynowe

podroz poslubna w azji

Gładka lśniąca obrączka i piękny, duży brylant po środku – tak wygląda klasyczny pierścionek zaręczynowy. Ale czy każda kobieta marzy, by dostać właśnie taki, typowy pierścionek?

Oczywiście, że nie! Oto nasze propozycje na wyjątkowy pierścionek zaręczynowy.

Prócz klasycznych, istnieje wiele innych, oryginalnych form pierścionków zaręczynowychPrócz klasycznych, istnieje wiele innych, oryginalnych form pierścionków zaręczynowych (by 3n )

Zainteresują Cię również

Pierścionek zaręczynowy z perłą Pierścionek zaręczynowy z perłą
Perły mają w sobie coś wyjątkowego, co sprawia że pasują każdej kobiecie bez względu na wiek czy typ urody. Są symbolem...
Pierścionek zaręczynowy po babci Pierścionek zaręczynowy po babci
Jaki pierścionek zaręczynowy dla ukochanej? Najczęściej mężczyźni kupują go u jubilera, nierzadko dokładnie taki jaki upatrzyła...

Symbol miłości

Czy można lepiej wyrazić swą miłość niż podarowując ukochanej pierścionek zaręczynowy w formie serca?

Wybór wzorów jest ogromny. Można postawić na skromny pierścionek z białego złota i z gładkim sercem lub wybrać taki wysadzany diamentami. Romantycy mogą również wybrać pierścionek z dwoma złączonymi sercami, symbolizującymi ich wieczną miłość.

Znak nieskończoności

Biżuteria ze znakiem nieskończoności, która ostatnio zyskuje coraz większą popularność, świetnie wpisuje się w stylistykę ślubną. Coraz częściej w salonach jubilerskich dostać można obrączki ślubne i pierścionki z takim właśnie motywem, symbolizującym wieczne uczucie i trwałość związku.

2 w 1

Podwójny pierścionek zaręczynowy, łączący w sobie klasyczny pierścionek z oczkiem oraz obrączkę to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, wprost stworzone dla kobiet, które chcą na co dzień nosić oba pierścionki razem.

Dwa serca symbolizujące wieczną miłośćDwa serca symbolizujące wieczną miłość (by somma )

Serce wysadzane diamentami, czyli wersja Serce wysadzane diamentami, czyli wersja "na bogato" (by rubyran2626 )

Pierścionek zaręczynowy ze znakiem nieskończoności, jako symbol nieprzemijającego uczuciaPierścionek zaręczynowy ze znakiem nieskończoności, jako symbol nieprzemijającego uczucia (by matheuslotero )

Pierścionek z perłą

Pierścionki zaręczynowe z perłą nie cieszą się dużą popularnością wśród par. Wokół pereł krąży bowiem wiele przesądów, mówiących jakoby miały sprowadzać na zakochanych nieszczęście, smutek i łzy. Nie warto jednak przejmować się zabobonami. Niezwykle piękne i eleganckie perły, to klasa sama w sobie. W połączeniu z diamentami lub innymi kamieniami szlachetnymi będą stanowić przesiąkną ozdobę zaręczynowego pierścionka.

Dziewczęcy i delikatny

Kolejny pierścionek zaręczynowy o nietypowym kształcie, czyli kwiat. Tak jak w przypadku serca, również kwiaty w pierścionkach mogą przybierać najróżniejsze formy – od delikatnych po bardziej okazałe. Takie pierścionki dobrze będą się prezentować na dłoni o drobnych i szczupłych palcach. Najefektowniej będą się prezentowały pierścionki z kolorowym kamieniem w środku kwiatka.

Zainteresują Cię również

Pierścionek zaręczynowy z czerwonym oczkiem Pierścionek zaręczynowy z czerwonym oczkiem
Czerwony kojarzy się z miłością, czy mężczyzna może więc bardziej podkreślić wyjątkowość swych uczuć niż wręczając ukochanej...
Do trzech razy sztuka, czyli zaręczyny Majki i Dawida Do trzech razy sztuka, czyli zaręczyny Majki i Dawida
Coraz chętniej dzielicie się z nami swoimi historiami i inspiracjami, a dla nas ogromną przyjemnością jest móc gościć was w...

Zaręczynowy sygnet

Sygnet inkrustowany diamentami to propozycja dla Pań, które kochają dużą i przyciągającą uwagę biżuterię w męskim stylu. Zdecydowanie najlepiej prezentować się będą na masywniejszej dłoni.

Obrączka

Pierścionek w formie obrączki wysadzanej kamieniami szlachetnymi z pewnością zachwyci kobiety, które lubią proste formy. Wybór wzorów jest ogromny, od delikatnych i cienkich z pojedynczym kamieniem po bardzo ozdobne, szerokie i wysadzane wieloma kamieniami. Przy doborze odpowiedniego pierścionka najlepiej kierować się wielkością dłoni i palców. Cienkie obrączki nie będą dobrze wyglądać na masywnych palcach i odwrotnie, te szerokie będą zbyt masywne dla bardzo szczupłych palców. Warto również wziąć pod uwagę, że musi się on później dobrze nosić wraz z obrączką ślubną, a to oznacza że nie może być zbyt szeroki.

Pierścionki zaręczynowe ozdobione perłą są bardzo efektowne i niespotykanePierścionki zaręczynowe ozdobione perłą są bardzo piękne, ale i niespotykane (by gnilenkov )

Taki pierścionek będzie dobrze wyglądał na szczupłych palcachTaki pierścionek będzie dobrze wyglądał na szczupłych palcach (by by_photo )

Efektowny pierścionek zaręczynowy w formie sygnetuEfektowny pierścionek zaręczynowy w formie sygnetu (by gnilenkov )

Pierścionek typu obrączka łączy w sobie piękno i prostotęPierścionek typu obrączka łączy w sobie piękno i prostotę (by erikogan )

Pierścionek zaręczynowy i obrączka ślubna w jednymPierścionek zaręczynowy i obrączka ślubna w jednym (by slemmon )

Magia koloru

Przeważnie pierścionki zaręczynowe zdobią bezbarwne kamienie – diamenty, cyrkonie lub kryształy. Jeśli jednak chcecie podarować wybrance wyjątkowy pierścionek wybierzcie taki z kolorowym oczkiem. Przy wyborze można sugerować się ulubionym kolorem, znakiem zodiaku lub znaczeniem konkretnego kamienia. Jeśli ulubionym kolorem waszej drugiej połówki jest czerwień, postawcie na rubiny lub granaty, jeśli niebieski – szafiry i akwamaryny. Z zieleni najpiękniej prezentują się szmaragdy. Ponadto do wyboru są jeszcze fioletowe ametysty, żółte cytryny, wielobarwne turmaliny i topazy. Piękną i wyjątkową ozdobą pierścionka zaręczynowego będzie aleksandryt – kamień który zmienia kolor zależnie od światła – w dziennym jest zielony, a w sztucznym fioletowy. Nietypowym i niezwykle oryginalnym pierścionkiem będzie również taki o czarnym oczku, np. z czarnym szafirem lub spinelem.

Kto powiedział, że pierścionek zaręczynowy musi być z białym oczkiem?Kto powiedział, że pierścionek zaręczynowy musi być z białym oczkiem? (by gnilenkov )

Zainteresują Cię również

Zamiast pierścionka zaręczynowego Zamiast pierścionka zaręczynowego
Nie każda kobieta lubi nosić pierścionki. Niektórym Paniom przeszkadzają one w pracy, inne znów mają zbyt szczupłe palce i trudno...
Oświadczyny kobiety Oświadczyny kobiety
Mamy XXI wiek, wywalczone i upragnione równouprawnienie. Wykonujemy często  typowo męskie zawody,  w domu naprawiamy...