Wieczór kawalerski zorganizowany przez firmę. Jakie atrakcje i jakie ceny oferują firmy organizujące wieczory kawalerskie?

Jak wiadomo organizacja wieczoru kawalerskiego to domena świadka, ale jeśli ów świadek nie ma pomysłu lub czasu na zorganizowanie niezapomnianej imprezy, może to zrobić za niego firma, specjalizująca się w organizacji eventów.

 Wieczór kawalerski to najważniejsza impreza poprzedzająca dzień ślubu, warto więc by była wyjątkowaWieczór kawalerski to najważniejsza impreza poprzedzająca dzień ślubu, warto więc by była wyjątkowa (by readephotography )

Oferta na wieczór kawalerski

Przeważnie w ofercie do wyboru jest miasto, gdzie odbyć ma się impreza oraz kategorie tematyczne, spośród których klient wybiera interesującą go imprezę lub atrakcję na wieczór kawalerski.

Zainteresują Cię również

ABC muchy do garnituru ABC muchy do garnituru
Mucha – dawniej nieodłączny element garderoby Pana Młodego. Dziś chociaż coraz częściej zastępowana krawatem, nadal uważana jest...
Ubiór Pana Młodego na poprawiny Ubiór Pana Młodego na poprawiny
Poprawiny, mimo że mają charakter znacznie mniej formalny niż wesele, są ważnym elementem ślubnej tradycji. Niepisaną zasadą w...

Popularne imprezy

  • Paintball tradycyjny i laserowy – czyli zabawa w „wojnę”. W cenie zawarty jest wymagany sprzęt, instruktor, kulki i scenariusze gry. Gra trwa od 30 minut (paintball laserowy) do 3 godzi w przypadku tradycyjnego paintballa.
  • Quady lub offroad – czyli przygoda w prawdziwie męskim stylu. Jazda samochodami terenowymi lub quadami po specjalnie przygotowanym torze lub lesie.  Przy tego typie imprezie wymagane jest minimalna liczba uczestników, a czas trwania to około 2 godziny. Nad uczestnikami czuwa przeszkolony instruktor.

Amatorzy nocnego życia także znajdą coś dla siebieAmatorzy nocnego życia także znajdą coś dla siebie (by localjapantimes )

  • Strzelnica – uczestnicy maja do dyspozycji wynajętą strzelnicę, licencjonowanych instruktorów, broń i tarcze strzeleckie. Czas trwania zabawy to około 1 godzina, tu również obowiązuje minimalna liczba osób.
  • Park linowy – czyli  trasy między drzewami o różnym poziomie trudności, sięgające nawet kilkanaście metrów nad ziemią. Dodatkową atrakcją może być ognisko lub grill.
  • Clubbing – kilkugodzinna impreza w różnych klubach, po których oprowadza uczestników przewodniczka lub przewodnik.
  • Impreza w klubie go-go – w ofercie jest całonocna impreza w klubie oraz prywatny pokaz tańca dla kawalera.

Bardzo popularnym sposobem na spędzenie wieczoru kawalerskiego jest paintballBardzo popularnym sposobem na spędzenie wieczoru kawalerskiego jest paintball (by mustafakhayat )

Zainteresują Cię również

ABC krawata ślubnego ABC krawata ślubnego
Dawniej obowiązkowym elementem garderoby Pana Młodego była mucha. Dziś coraz mniej mężczyzn po nią sięga wybierając krawat. Ale...
Garnitur ślubny matowy czy z połyskiem? Garnitur ślubny matowy czy z połyskiem?
Wybór garnituru ślubnego to jak wiadomo trudna i ważna decyzja. Aby wybrać dobrze powinniśmy się kierować nie tylko modą, własnym...

Najczęściej wybierane atrakcje

  • Taniec erotyczny – czyli kilkunastominutowy pokaz tańca dla kawalera, który uatrakcyjni domową imprezę.
  • Tort z niespodzianką – ogromny, sztuczny tort z dostawą do domu lub lokalu w którym odbywa się impreza, a w środku tancerka.
  • Wynajem limuzyny, tramwaju lub autobusu – impreza w specjalnie dostosowanych i wyposażonych pojazdach.
  • Aresztowanie – to bardzo popularny atrakcja. Na umówione miejsce podjeżdża samochód i wysiadają z niego policjantki lub policjant. Kawaler zostaje aresztowany i wywieziony w nieznanym kierunku, a następnie odstawiony w umówione miejsce. Czas trwania zabawy to przeważnie 1h.

Dla kogo?

Skorzystanie z oferty firm, zajmujących się organizacją wieczorów kawalerskich, to idealne rozwiązanie dla większej, zorganizowanej grupy imprezowiczów. Większość atrakcji bowiem ma wymogi dotyczące minimalnej liczby uczestników. To również dobra opcja w przypadku kiedy wieczór kawalerski odbywa się w obcym mieście, a uczestnicy nie znają lokalnych klubów czy atrakcji, lub po prostu nie mają pomysłu na to jak spędzić ten wieczór. Wiele firm oferuje również różnej wysokości zniżki na wstęp do klubów nocnych czy skorzystanie z wybranych atrakcji.

Ceny

Ceny są bardzo zróżnicowane, wszystko zależy od miasta i wybranej imprezy czy atrakcji. Ceny zaczynają się na poziomie kilkudziesięciu PLN od osoby a kończą nawet na ponad 2000 PLN za event.

W ofercie firm organizujących wieczory kawalerskie można znaleźć również coś dla miłośników sportów ekstramalnychW ofercie firm organizujących wieczory kawalerskie można znaleźć również coś dla miłośników sportów ekstremalnych (by cdcobra )

Ciekawą opcją dla aktywnych może być również wizyta w parku linowym, połączona z grillem lub ogniskiemCiekawą opcją dla aktywnych może być również wizyta w parku linowym, połączona z grillem lub ogniskiem (by locoropes )

A może zabawa w wynajętej limuzynie?A może zabawa w wynajętej limuzynie? (by raoulvanwijk )

Zainteresują Cię również

Modowe faux pas Pana Młodego Modowe faux pas Pana Młodego
Powszechnie znane przysłowie mówi „diabeł tkwi w szczegółach” i właśnie te liczne, drobne szczegóły mogą narazić wszystkich Panów...
Brązowy garnitur ślubny Brązowy garnitur ślubny
Zakładanie garniturów w kolorze brązowym jest kwestią nader skomplikowaną i sporną, a sam garnitur ma tyleż samo zwolenników co...