Prezenty ślubne do 100 zł. Co kupić na prezent do 100 zł?

podroz poslubna w azji

Koperta z pieniędzmi jako prezent ślubny jest już standardem. Wiele Młodych Par nawet o nie prosi wkładając do zaproszenia karteczkę z wierszykiem z prośbą o pieniądze.

Jeśli jednak jesteśmy zwolennikami dawania prezentów, do koperty można dołączyć upominek o wartości do 100 zł. Taki prezent możemy podarować również gdy nie zostaliśmy zaproszeni na wesele, ale chcemy pójść na ceremonię ślubną.

 W prezencie ślubnym możemy podarować personalizowane kubki albo… kufleW prezencie ślubnym możemy podarować personalizowane kubki albo… kufle (by personalcreations )

Zainteresują Cię również

Prezenty przedślubne Prezenty przedślubne
Jak wyróżnić się z prezentem dla młodej pary i niekoniecznie wydać na to fortunę? To nie jest proste, szczególnie gdy nowożeńcy w...
Ile wlozyc do koperty? Pokaż kotku, co masz w środku – czyli o pieniądzach w prezencie ślubnym Ile wlozyc do koperty? Pokaż kotku, co masz w środku – czyli o pieniądzach w prezencie ślubnym
Ślubne koperty mają to do siebie, że nikogo za bardzo nie interesuje ich wygląd zewnętrzny. W tym wypadku zdecydowanie liczy się...

Kubki

Zestaw dwóch kubków ze śmiesznym napisem albo grafiką przyda się każdej Młodej Parze. W sprzedaży dostępne są np. z napisami „Mr. Right i Mrs. always Right”, „Mąż i Żona” albo z imionami Nowożeńców i datą ślubu (na zamówienie).

Czekoladki

Za 100 zł można kupić kilkadziesiąt tabliczek czekolady albo elegancko zapakowane pudełko czekoladek z dedykacją dla Młodej Pary.

W prezencie możemy podarowac również obrazW prezencie możemy podarować również obraz (by personalcreations )

Album na zdjęcia

Album na zdjęcia jest piękną pamiątką. Po ceremonii ślubnej i weselu na pewno uzbiera się całkiem pokaźna ilość zdjęć, które po wywołaniu trzeba przecież gdzieś schować. 

Komplet ręczników z haftem

Popularnym prezentem są też ręczniki. W sklepach internetowych i na stoiskach w wielu centrach handlowych sprzedawane są ręczniki z haftem, np. imionami Młodej Pary, datą ślubu i grafiką. Zapakowane w gustowne pudełko (czasem koszyk) stanowią bardzo ładny, gustowny i przydatny prezent.

Zainteresują Cię również

Prezenty ślubne do 1000 zł Prezenty ślubne do 1000 zł
Sezon ślubny w pełni, a co za tym idzie, trudny czas poszukiwań i wyboru ślubnego prezentu. Tym razem podpowiadamy co można...
Prezenty ślubne do 500 zł Prezenty ślubne do 500 zł
Tym razem podpowiadamy jaki prezent kupić Młodej Parze, jeśli dysponujemy budżetem do 500zł. Wybór jest ogromny i z pewnością...

Bo kobieta ma zawsze rację ;)Bo kobieta ma zawsze rację ;) (by stoff-schmiede )

Obraz

Pięknym prezentem ślubnym może być obraz, nie taki kupiony w sklepie, który każdy może mieć w domu, ale namalowany/wydrukowany na zamówienie przedstawiający Nowożeńców. Możemy wysłać zdjęcie przyszłej Młodej Pary, a artysta namaluje obraz albo karykaturę. Jest też wiele firm drukujących foto-obrazy na płótnie.

Szlafroki

Para Młoda to zmarzluchy? Można podarować im dwa, ciepłe szlafroki – idealne na długie, zimowe wieczory. Cena szlafroków może wynieść nieco więcej niż 100 zł, ale warto się skusić. Zimą, na wyprzedażach można czasem kupić je po bardzo okazyjnych cenach.

Może sprezentować ręcznie malowany talerz?Może sprezentować ręcznie malowany talerz? (by tiffany terry )

Książka

Nowożeńcy, nawet ci , którzy nie przepadają za czytaniem mogą ucieszyć się z książki. Przyszła Młoda Para uwielbia gotować? Można sprawić im książkę pełną kuchennych inspiracji. Prezentem ślubnym może być też… kamasutra.

Koszulki

Koszulki ze śmiesznymi napisami i printami ucieszą każdego! Wybór w sklepach jest ogromny, postawmy jednak na oryginalność i poczucie humoru. Możemy sami wymyślić tekst (np. popularne powiedzenia Młodej Pary) albo wybrać już gotowe, np. z napisem „Game over” albo „His, Her”.

Zainteresują Cię również

Lista prezentów ślubnych Lista prezentów ślubnych
Prezenty ślubne to odwieczny dylemat dla zaproszonych gości i późniejszy kłopot dla Młodej Pary, co zrobić z tymi, które się...
Prezenty ślubne do 200 zł Prezenty ślubne do 200 zł
Większość osób w prezencie ślubnym wręcza Młodej Parze kopertę z pieniędzmi. Niektórzy jednak wyłamują się i decydują się...

Koszulka z optymistycznym printem…Koszulka z optymistycznym printem… (by superkas83 )

Komentarze (0)

There are no comments posted here yet

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location