Najlepszy prezent na święta do 100 zł

Słońce zachodzi coraz wcześniej, dni stają się krótkie, a na dworze robi się z dnia na dzień chłodniej. W taki sposób zbliża się zima, a razem z nią Święta Bożego Narodzenia.

Już niebawem zasiądziemy z najbliższymi przy stole wigilijnym śpiewając kolędy. Niestety, najpierw w kolejce są przygotowania, a co za tym idzie: wydatki dla naszych portfeli. Dekoracje świąteczne, choinka, słodycze, 12 potraw wigilijnych. Wszystko po trochu zbiera się w znaczną sumę. A przecież jeszcze prezenty pod choinkę… No właśnie prezenty na święta. Dla wielu jest to spore wyzwanie, aby były oryginalne i nietuzinkowe, ale również za rozsądną cenę. Jak zawsze w takiej sytuacji z pomocą przychodzi czekolada! Poniżej przedstawiamy pomysły na drobne prezenty na święta do 100 zł.

Świąteczne czkoladki i słodkości w błękitnej tonacji

Tani prezent na święta

Czekolada wyróżnia się tym, że może występować w różnej formie, w wielu smakach, a tak poza tym to ciężko znaleźć osoby, które jej nie lubią.

No dobrze, ale jak sprawić, aby świąteczny prezent z czekolady był oryginalny?

Jak już wspomnieliśmy czekolada może występować w różnej formie. Tak naprawdę można z niej zrobić wszystko. My jednak skupimy się na kwocie nieprzekraczającej 100 zł.

Pierwszą propozycją są wyjątkowe, ręcznie robione pralinki. Jest to klasyczna propozycja na wyjątkowy prezent. Możesz podarować je jako drobny upominek w świątecznym pudełeczku lub elegancki prezent w formie słodkiej skrzyneczki z grawerem. Pomysłów na opakowanie nie brakuje, a dla bardziej wymagających znajdą się także większe zestawy, np. w postaci stolika pełnego czekolady.

ponadczasowy mikolaj z czekolady

Drobne prezenty na święta

Każdy marzy o jakimś konkretnym prezencie. Jedni chcieliby dostać smartfona, inni samochód, a jeszcze ktoś inny wielkiego misia lub kontroler do PlayStation.

Niestety takie prezenty świąteczne często przekraczają nasz budżet. Ale chwila, przecież z czekolady można zrobić wszystko. Otóż to! A gdyby tak podarować bliskim smartfon lub samochód, ale w formie czekoladowej? Wyobraź sobie zaskoczenie na twarzy osoby otwierającej prezent. Wybór jest spory. Zaczynając od piłki nożnej czy bombek, aż po zestawy czekoladowych narzędzi. Wszystko wykonane z najlepszej jakości przepysznej czekolady! Czekoladowe figurki na Święta są idealnym pomysłem, aby zaskoczyć!

Świąteczne czekoladki z wyjątkowym nadrukiem

Najprostszym sposobem na osłodzenie Świąt Bożego Narodzenia jest kartonik wypełniony czekoladkami. Na opakowaniu można nadrukować wybrane zdjęcie. Warto tutaj wykazać się pomysłowością i postarać się, aby obrazek był naprawdę zaskakujący. Wykonaj serię pomysłowych zdjęć z motywem świątecznym i wybierz najlepsze lub zrób kolaż. Aby skleić kilka zdjęć w jedno wystarczy pobrać jeden z darmowych programów, które bez problemu znajdziesz w swoim sklepie mobilnym. Niewielki nakład pracy i trochę pomysłowości, a efekt? Przekonasz się kiedy prezent zostanie rozpakowany.

Jak widzisz czekolada może okazać się świetnym pomysłem na prezent świąteczny. Jej atrakcyjność ogranicza się do Naszej pomysłowości. Zobacz inne propozycje na czekoladowy prezent lub napisz czekoladową wiadomość!

czekolady nigdy za wiele, kolorowe, świąteczne czekoladki

 

Komentarze (0)

There are no comments posted here yet

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location