Wyciskarka, kamera sportowa czy ekspres do kawy? Jaki prezent na ślub?

podroz poslubna w azji

Dostając zaproszenie na ślub i wesele, zawsze zadajemy sobie pytanie: co dać w prezencie, pieniądze? Większość z nas tak robi. Jest to na pewno dobre rozwiązanie...

Szczególnie, gdy nie mamy bardzo dobrych relacji z przyszłą Młodą Parą, nie wiemy o czym marzą, co by im się przydało. Jeśli jednak bardzo dobrze znamy narzeczonych, możemy pomyśleć nad zakupem prezentu, który niekoniecznie jest tani, a Młodzi mogą nie pozwolić sobie na jego zakup.

Elektronika na prezent? Czemu nie?!

Pomysłów na prezenty są tysiące. My dziś skupimy się na małym sprzęcie elektronicznym, który ułatwi Nowożeńcom wspólne życie albo wprowadzi jeszcze więcej uśmiechu. Przed zakupem, warto jednak podpytać, czy na pewno nie mają już takiego sprzętu oraz czy na pewno go chcą.

Zestaw do karaoke

Karaoke to świetny sposób na mile spędzony czas z przyjaciółmi i rodziną. Rozkręci każdą, nawet tę najnudniejszą imprezę. Jeśli Młoda Para lubi się bawić, często zaprasza do siebie gości, warto pomyśleć nad zakupem sprzętu do karaoke. W sprzedaży dostępne są też płyty z największymi polskimi przebojami.

Odkurzacz

Odkurzacz każdy z nas ma, nie wyobrażamy sobie teraz codziennego zamiatania. W sprzedaży dostępne są całkiem różne odkurzacze, które mają na celu jeszcze bardziej ułatwić nam życie. Jednym z nich jest odkurzacz akumulatorowy, sprawdzający się zwłaszcza przy dużych pomieszczeniach. Innym rozwiązaniem jest… odkurzacz automatyczny, który posprząta za nas, podczas gdy my jesteśmy w pracy.

Ekspres do kawy dla prawdziwych smakoszyEkspres do kawy dla prawdziwych smakoszy (by DominikSchraudolf )

W wyciskarce zrobić można smaczne sokiW wyciskarce zrobić można smaczne soki (by Couleur )

Ekspres do kawy

Któż z nas nie lubi kawy? Z ekspresu jest po stokroć lepsza od rozpuszczalnej, o tym nikogo nie trzeba zapewniać.

Ekspresów do kawy w sprzedaży jest całe mnóstwo, od 100 zł do kilku tysięcy zł, ciśnieniowe, przelewowe i na kapsułki, małe oraz duże. Ekspresy przelewowe i ciśnieniowe są zazwyczaj droższe, ale bardziej ekonomiczne. Wsypuje się do nich ulubioną kawę (w ziarnach lub zmieloną). Ekspresy na kapsułki są nieco ładniejsze, bardziej nowoczesne, ale aby wypić kawę, niezbędne są kapsułki, które do najtańszych nie należą.

Robot kuchenny

Pamiętacie dawne, bardzo popularne roboty kuchenne? Składały się z kilku, a nawet kilkunastu elementów i zajmowały całą szafkę. Nowoczesny robot kuchenny, choć posiada o wiele więcej funkcji niż starszy odpowiednik (gotuje, miele, blenduje, gotuje na parze, podsmaża, sieka, kruszy rozdrabnia, ubija, wyrabia ciasta), zajmuje zdecydowanie mniej miejsca.

Wyciskarka wolnoobrotowa

O wyciskarkach wolnoobrotowych pisaliśmy już tutaj. Jest to wspaniałe urządzenie, które przyda się każdemu. Soki można zrobić niemal z każdego owocu i warzywa, od sałaty, przez marchew i rzodkiewkę, na ananasach kończąc. Sok wyciśnięty w ten sposób nie traci szybko swoich cennych właściwości.

Kamera sportowa

Kamera – dawniej marzenie każdego. Dziś każdy ją posiada, chociażby w smartfonie. Jednak czy taką kamerką w telefonie nagramy skok na bungie, nurkowanie w oceanie czy jazdę na rowerze po mieście? Może być ciężko. W sprzedaży dostępne są małe kamery sportowe, które umożliwią nam to wszystko. Odporne na wstrząsy, wodoodporne, z akcesoriami umożliwiającymi umieszczenie np. do kasku rowerowego.

Kamerka sportowa pozwoli uchwycić najpiękniejsze chwile Młodej ParyKamerka sportowa pozwoli uchwycić najpiękniejsze chwile Młodej Pary (by neojako )

Karaoke ro świetny pomysł na wspólną zabawę!Karaoke ro świetny pomysł na wspólną zabawę! (by PublicDomainPictures )

Odkurzacz automatyczny posprząta za domowników podczas ich nieobecnościOdkurzacz automatyczny posprząta za domowników podczas ich nieobecności (by janitors )

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Oooo ekspresem, to bym nie pogardziła, nawet liczyłam skrycie na ślubie, że ktoś nam sprawi modny wówczas na kapsułki ;)
Teraz, trzy lata po ślubie, sami kupiliśmy sobie ekspres pod choinkę, zamiast jakichkolwiek innych prezentów.
Niektórzy...

Oooo ekspresem, to bym nie pogardziła, nawet liczyłam skrycie na ślubie, że ktoś nam sprawi modny wówczas na kapsułki ;)
Teraz, trzy lata po ślubie, sami kupiliśmy sobie ekspres pod choinkę, zamiast jakichkolwiek innych prezentów.
Niektórzy uznają, że to nieromantyczne, ale szczerze mówiąc miałam już troszkę dość tych romantycznych a średniotrafionych prezentów, a jeśli były trafione, to pokazane przeze mnie palcem odpowiednio wcześniej Ma to swój urok, ale raz na jakiś czas można postawić na pragmatyzm.
Ten nasz nieromantyczny prezent zapewni nam wiele romantycznych poranków przy wspólnej kawie

Czytaj więcej
There are no comments posted here yet

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location