Pomysły na umieszczenie pierścionka zaręczynowego. Gdzie pomysłowo ukryć pierścionek zaręczynowy?

podroz poslubna w azji

Pierścionek kupiony, teraz czas pomyśleć nad formą oświadczyn. Uklęknąć i wręczyć go ukochanej czy może zaskoczyć ją chowając w jakieś nietypowe miejsce?

Sposobów na to są tysiące, wszystko zależy od pomysłowości przyszłego Pana Młodego.

 Kolacja we dwoje to najpopularniejsza forma zaręczynKolacja we dwoje to najpopularniejsza forma zaręczyn (by Kashif Pathan )

Zainteresują Cię również

Pierścionek zaręczynowy inny niż wszystkie Pierścionek zaręczynowy inny niż wszystkie
Gładka lśniąca obrączka i piękny, duży brylant po środku – tak wygląda klasyczny pierścionek zaręczynowy. Ale czy każ...
Pierścionek zaręczynowy z perłą Pierścionek zaręczynowy z perłą
Perły mają w sobie coś wyjątkowego, co sprawia że pasują każdej kobiecie bez względu na wiek czy typ urody. Są symbolem...

Pierścionek w...deserze

Najpopularniejszym i najbardziej rozsławionym przez komedie romantyczne miejscem na schowanie pierścionka zaręczynowego jest oczywiście deser.

Pomysł jednak jest nieco ryzykowny, bo zawsze istnieje możliwość, że wybranka go nie zauważy i po prostu zje! Dużo bezpieczniejszym pomysłem, może być na przykład paczka ulubionych cukierków czy pudełko czekoladek. W tym momencie nieświadoma niczego dziewczyna, sięgając po kolejny cukierek może trafić na pierścionek. W wersji z czekoladkami, pierścionek można ukryć pod jedną z czekoladek. Warto jednak znać gusta przyszłej żony, tak by schować go pod jej ulubioną pralinką.

Jajko niespodzianka a zaręczyny

Kolejnym oryginalnym pomysłem jest ukrycie pierścionka w jajku niespodziance lub jajku z uwielbianych przez dzieci z automatów, które często można spotkać w sklepach, czy na ulicy w pobliżu kawiarni lub lodziarni. W pierwszym przypadku potrzeba trochę cierpliwości i wprawy, tak by odwinąć jajko nie niszcząc opakowania i delikatnie rozpołowić je wzdłuż zgrzewu. Wówczas wystarczy zastąpić zabawkę pierścionkiem, złożyć czekoladowe połówki i z powrotem owinąć je sreberkiem. W przypadku jajka z automatu, wystarczy postarać się o jedno wcześniej, włożyć do niego pierścionek i przy okazji wspólnego spaceru kupić dla zabawy wybrance takie jajko i poprosić by sprawdziła co jest w środku. Trzeba tylko pamiętać by wręczyć jej to kupione wcześniej, a to drugie dyskretnie ukryć.

Tort urodzinowy z niespodzianką, może być również ciekawym pomysłem na oświadczynyTort urodzinowy z niespodzianką, może być również ciekawym pomysłem na oświadczyny (by ginnerobot )

Uroczy miś zamiast tradycyjnego pudełeczka na pierścionekUroczy miś zamiast tradycyjnego pudełeczka na pierścionek (by instantvantage )

Zainteresują Cię również

Pierścionek zaręczynowy po babci Pierścionek zaręczynowy po babci
Jaki pierścionek zaręczynowy dla ukochanej? Najczęściej mężczyźni kupują go u jubilera, nierzadko dokładnie taki jaki...
Pierścionek zaręczynowy z czerwonym oczkiem Pierścionek zaręczynowy z czerwonym oczkiem
Czerwony kojarzy się z miłością, czy mężczyzna może więc bardziej podkreślić wyjątkowość swych uczuć niż wręczają...

Pierścionek zaręczynowy wręczony przez psa

W przypadku, kiedy przyszły narzeczony bądź narzeczona posiada psa, fajnym pomysłem będzie przyczepienie pierścionka do psiej obroży i zaproponowanie wspólnego spaceru.

Okazji do znalezienia pierścionka jest wtedy mnóstwo, zarówno przed jak i w trakcie spaceru. Jeszcze w domu można poprosić, by partnerka ubrała psu obrożę lub przypięła smycz.

Skarb ukryty w przedmiotach codziennego użytku

Pierścionek zaręczynowy można również ukryć w przedmiotach codziennego użytku, jak na przykład pilot do telewizora. Wystarczy wyjąć baterie i umieścić w ich miejscu pierścionek. Warto go jednak owinąć w materiał, tak by nie obijał się o wnętrze pilota. Partnerka na pewno będzie bardzo zaskoczona, kiedy zamiast zużytych baterii z pilota wyjmie pierścionek. Innym dobrym sposobem jest schowanie pierścionka w przedmiocie, którego partnerka używa codziennie jak na przykład stojące lusterko do makijażu. Jeżeli ma ono szeroką stopkę to wystarczy pod spód przykleić pierścionek. Można tez po prostu ukryć pierścionek zaręczynowy w kuferku z biżuterią, pośród innych pierścionków.

Uwaga na pranie!

A może metoda na pranie? Wydaje się to być mało romantyczne, ale w rzeczywistości jest i to bardzo. Pierścionek trzeba schować w kieszeń spodni lub bluzy. Potem poprosić o pomoc przy wstawieniu prania i dopilnować by partnerka dokładnie sprawdziła kieszenie.

Podczas romantycznego spaceru jest wiele okazji by poprosić o rękę UkochanejPodczas romantycznego spaceru jest wiele okazji by poprosić o rękę Ukochanej (by fotostalker )

A może pierścionek ukryty wśród ukochanych szpilek?A może pierścionek ukryty wśród ukochanych szpilek? (by victoriabartonimages )

Oświadczyny podczas domowych prac mogą okazać się bardzo romantyczneOświadczyny podczas domowych prac mogą okazać się bardzo romantyczne (by lovemaegan )

Zainteresują Cię również

Do trzech razy sztuka, czyli zaręczyny Majki i Dawida Do trzech razy sztuka, czyli zaręczyny Majki i Dawida
Coraz chętniej dzielicie się z nami swoimi historiami i inspiracjami, a dla nas ogromną przyjemnością jest móc gościć was...
Zamiast pierścionka zaręczynowego Zamiast pierścionka zaręczynowego
Nie każda kobieta lubi nosić pierścionki. Niektórym Paniom przeszkadzają one w pracy, inne znów mają zbyt szczupłe palce i...

 

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Super pomysł z jajkiem niespodzianką!!! Wykorzystam na Wielkanoc i zrobię jakieś śmieszne prezenty dla wszystkich ;p

This comment was minimized by the moderator on the site

O rany, jajko niespodzianka!? Mojemu mężowi nie starczyłoby cierpliwości ...dlatego oświadczył się tradycyjnie podczas rodzinnego obiadku

There are no comments posted here yet

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location