Konkurs – opisz idealny wieczór panieński i wygraj kosmetyki

Drogie Czytelniczki i Czytelnicy (jeśli w naszym gronie znajdują się również jacyś panowie), wraz z nastaniem lata mamy dla Was kolorową, pachnącą i odświeżającą niespodziankę! 

Czas na konkurs! Konkurs związany jest z premierą nowego filmu „Miłość aż po ślub” (23 czerwca 2017), o którym pisaliśmy już tutaj, a do wygrania są aż trzy apetyczne zestawy peelingów do ciała Body Boom – każdy o wartości 80 zł!

"Miłość aż po ślub" – francuska komedia romantyczna

Miłość aż po ślub

Premiera tej wyczekiwanej komedii romantycznej już 23 czerwca 2017 r.! Nie możemy się doczekać aż poznamy

szczegóły relacji trójki bohaterów: ślicznej organizatorki wesel Juliette, która stoi przed wyzwaniem zaplanowania uroczystości ślubnej dla mało lubianej koleżanki ze szkoły z mężczyzną, do którego obie czują miętę…

Zadanie konkursowe

Jak z pewnością przekonacie się po obejrzeniu filmu „Miłość aż po ślub”, przedślubna gorączka bywa emocjonująca i stresująca. Zresztą, pewnie niejedna z Was doświadczyła, doświadczy lub właśnie doświadcza tego na własnej skórze (mamy jednak nadzieję, ze w formie mniej barwnej niż ta przedstawiona w filmie ;) ).

Momentem wytchnienia i odreagowania tuż przed ślubem może (a przynajmniej powinien być) dla każdej z nas wieczór panieński. I tu zbliżamy się do naszego zadania konkursowego:

Napisz w kilku zdaniach, jak z perspektywy przyszłej panny młodej wyobrażasz sobie swój wymarzony wieczór panieński?

mieta Body Boom doypack

Marzy Ci się pobyt w spa, a może jakaś ekstremalna wyprawa? Spokojny wieczór w stylu retro, szaleństwa w parku wodnym, sesja zdjęciowa? Striptizer to tylko rozbuchane fantazje z Zachodu, czy jednak jak najbardziej powinien zatańczyć dla Ciebie? A może w ogóle nie chciałabyś urządzać żadnej pompy z okazji swojego wieczoru panieńskiego? – jeśli tak jest, również opowiedz nam o tym!

Odpowiedzi umieszczajcie w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku, a nasze jury wybierze i nagrodzi trzy najbardziej kreatywne.

wymarzony wieczór panieński

Będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnicie na swojej tablicy post konkursowy lub zaprosicie znajomych do zabawy (nie jest to jednak warunkiem udziału w konkursie).

Zastrzegamy sobie również prawo do publikacji wybranych odpowiedzi konkursowych, także tych, które nie zwyciężyły w konkursie na łamach portalu abcweselne.pl.

Nagrody

Jury złożone z członków naszej redakcji wyłoni aż trzech zwycięzców, z których każdy otrzyma zestaw kosmetyków firmy Body Boom w postaci:

•    Peeling Body Boom – 1 x 200g (losowy rodzaj)
•    Peelingi Body Boom – 2 x 30g (losowe rodzaje)

Na jeden zestaw składają się więc 3 kosmetyki o łącznej wartości 80 zł.

Kosmetyki Body Boom

Body Boom to polskie peelingi kawowe, stworzone z naturalnych składników i dostępne w bogatej gamie energetyzujących kolorów i obłędnych zapachów: czekolada, banan, mango, grejpfrut, kokos, truskawka, mięta. Wspomagają walkę z cellulitem i rozstępami,  nawilżają, wygładzają, pielęgnują i relaksują. Nie bez powodu mogą więc szczycić się tytułem Stylowego Kosmetyku 2015.

konkurs abcweselne.pl wygraj peeling

Regulamin konkursu

1.    Organizatorem konkursu jest portal Abcweselne.pl.

2.    Partnerem i fundatorem nagród w konkursie jest agencja Rabbit Action i sklep internetowy www.bodyboom.pl.
3.    Konkurs odbywa się na fanpage'u portalu ślubnego Abcweselne.pl pod adresem: https://www.facebook.com/wesele.slub/
4.    Konkurs rozpoczyna się w czwartek 22.06.2017 r. i potrwa do soboty 1.07.2017 r. do godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone w poniedziałek 3.07.2017 r. na stronie internetowej Abcweselne.pl, o czym poinformujemy także na naszym fanpage'u.
5.    W konkursie mogą wziąć udział osoby mające pełną zdolność do czynności prawnych (mające ukończone 18 lat). Młodsi uczestnicy proszeni są o nadesłanie zgody rodziców na udział w konkursie .
6.    Koniecznym warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie profilu na Facebooku z rzeczywistymi danymi osobowymi. W konkursie nie mogą brać udziału osoby z najbliższej rodziny Organizatora.
7.    Zgłoszenie konkursowe polega na umieszczeniu komentarza pod postem konkursowym, będącego odpowiedzią na pytanie:
„Jak z perspektywy przyszłej panny młodej wyobrażasz sobie swój wymarzony wieczór panieński?”.
8.    Jury złożone z członków redakcji nagrodzi trzy najbardziej kreatywne odpowiedzi.
9.    Zwycięskie odpowiedzi, jak i te wybrane nienagrodzone, zostaną opublikowane na łamach portalu Abcweselne.pl w osobnym artykule.
10.    Do wygrania są trzy zestawy kosmetyków Body Boom o wartości 80 zł każdy.
11.    Nagrody zostaną przesłane do zwycięzców pocztą. Po ogłoszeniu wyników poprosimy wygranych o podesłanie swoich danych adresowych.
12.    Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.
13.    Nie istnieje możliwość wymiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
14.    Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.
15.    Udział uczestnika w Konkursie oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

Wyniki konkursu!

Redaktorki naszego serwisu wyłoniły trzy zwyciężczynie, których wizje wymarzonego wieczoru panieńskiego ujęły je najbardziej. Co do jednych byłyśmy jednomyślne, co do innych musiałyśmy polemizować i stać murem za swoimi kandydatkami, ale w końcu udało się z sukcesem wytypować trzy odpowiedzi.

Postanowiłyśmy nagrodzić:

Żaklinę Makowiecką – za wizję szalonej podróży nocnym pociągiem w nieznane. Wierzymy, że taka wyprawa byłaby źródłem całego mnóstwa wrażeń i wspomnień. Dajcie znać, jeśli rzeczywiście się na to odważycie! ;)

Julię Grunek – za pomysł z nocy świętojańskiej rodem, która to stylistyka jest przy okazji bardzo modna tego lata. Widzieliśmy kiedyś taki wieczór panieński na żywo, tyle że nad jeziorem, tak więc dziewczyny – do dzieła! Tylko nie zapomnijcie o fotografie i podesłaniu nam zdjęć!

Katarzynę Kocjan – za niecodzienny przepis na idealny wieczór panieński w rodzinnym gronie, w rytmie slow. Taki międzypokoleniowy dialog mógłby być budujący dla każdej panny młodej i szczęśliwe te, które mają możliwość właśnie tak spędzić swój ostatni dzień w panieństwie.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a wyróżnione dziewczyny prosimy o odezwanie się w wiadomości prywatnej na Facebooku i podesłanie adresów do wysyłki nagrody.

milosc az po slub kadry

 

Komentarze (0)

There are no comments posted here yet

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location