Jak zorganizować wieczór panieński? Przykładowe scenariusze imprezy

podroz poslubna w azji

Idealny i oryginalny wieczór panieński? Wieczór panieński można zorganizować na wiele sposobów, a wszystko zależy tylko od wyobraźni i możliwości finansowych uczestniczek.

Możemy spędzić go w gronie przyjaciółek na pidżama party, oglądając romantyczne komedie i robiąc sobie maseczki lub wybrać się do klubu na szaloną imprezę. Coraz popularniejsze staje się też organizowanie wieczoru według scenariusza.

Wieczór panieński pw gronie przyjaciółek z pewnością będzie świetną zabawąWieczór panieński w gronie przyjaciółek z pewnością będzie świetną zabawą (by jimreilly )

Zainteresują Cię również

"Wróćmy na jeziora" – czyli wesele na Mazurach
Jedna z naszych czytelniczek, Magdalena, również postanowiła podzielić się z nami historią swojego wesela. I choć nie chce...
Wieczór panieński w SPA Wieczór panieński w SPA
Wieczór panieński to nie tylko symboliczne pożegnanie stanu wolnego, ale także doskonała okazja do tego, by móc choć na...

Scenariusz nr 1

1. Wszystkie panie spotykają się w wyznaczonym miejscu o godzinie 13:00. Wymagany strój: sportowy. Pierwszym punktem zabawy jest squash, kick boxing lub joga. Gdy po tak wyczerpującym wysiłku fizycznym przyszła Panna Młoda będzie już zmęczona, zaprowadzamy ją na saunę. Tam, popijając owocowe soki, odprężymy się i przygotujemy do następnego etapu.

2. Po saunie robimy się na bóstwo. Wszystkie ubieramy się na biało, Pannie Młodej wręczamy szarfę lub gwizdek i rozpoczynamy zabawę w domu (u którejś z przyjaciółek). Organizowane są quizy i zabawy. Przykładowe zabawy to: sprawdzenie zdolności krawieckich (przyszycie guzika), zabawa w poznanie się, czyli odpowiadanie na pytania o narzeczonym (on odpowiednio wcześniej odpowiadał na te same) czy zabawa z balonikami (tworzenie np. zwierząt).

3. Około 22:00 wszystkie udajemy się do klubu. Tam przy wynajętym stoliku zaczyna się zabawa "pytanie czy zadanie". Za każdą błędną odpowiedź lub niewykonane zadanie, przyszła Panna Młoda wypija karnego drinka.

4. Gdy wszystkie zadania zostaną wykonane, wkraczamy na parkiet. Zabawa trwa do białego rana!

Kolacja w azjatyckim klimacieKolacja w azjatyckim klimacie (by Anders Ruff Custom Designs )

Organizacją wieczoru panieńskiego zajmuje się zazwyczaj druhnaOrganizacją wieczoru panieńskiego zajmuje się zazwyczaj druhna (by andrewmorrell )

Zainteresują Cię również

Ślub i wesele jak z bajki Ślub i wesele jak z bajki
Pałac, balowa suknia, karoca i oczywiście Książe…która Panna Młoda nie chciałaby poczuć się w dniu swojego ślubu jak...
Time of Their lives – czyli pierwszy taniec Aleksandry i Kamila Time of Their lives – czyli pierwszy taniec Aleksandry i Kamila
Jedne pary marzą o romantycznym pierwszym tańcu, inne stawiają na dynamikę lub odrobinę humoru. A gdyby tak połączyć to...

Scenariusz nr 2

1. Razem z przyjaciółkami przebrane za policjantki wpadamy niezapowiedziane do przyszłej Panny Młodej, związujemy jej ręce i porywamy do samochodu.

2. Przewozimy do mieszkania jednej z przyjaciółek. Tam następuje wyrok. Przyszła Panna Młoda oczywiście okazuje się być winna i wypija skazujące drinki: za każde przewinienie jeden drink.

3. Przebieramy Pannę Młodą w pasiasty strój i robimy pamiątkowe zdjęcia jak do tzw. kroniki policyjnej.

4. Następnym etapem jest przejazd do klubu. Możemy pojechać tam autobusem, taksówką lub własnym samochodem. Tam zaczyna się prawdziwa zabawa! Panna Młoda wykonuje przeróżne zadania, np. prosi obcego mężczyznę o numer telefonu, całuje w policzek bramkarza, prosi kogoś o postawienie drinka. Po wykonaniu wszystkich zadań, wszystkice udajemy się na parkiet i tańczymy do białego rana.

Przebierane imprezy są w ostatnim czasie coraz popularniejszePrzebierane imprezy są w ostatnim czasie coraz popularniejsze (by ashleypalmero )

Relaks w saunieRelaks w saunie (by oeschberghof )

Na wieczorze panieńskim nie może zabraknąć prezentów dla Panny MłodejNa wieczorze panieńskim nie może zabraknąć prezentów dla Panny Młodej (by messycupcakes )

Zainteresują Cię również

Wesele tematyczne – róże w roli głównej Wesele tematyczne – róże w roli głównej
Królową wszystkich kwiatów jest róża. Łatwo dostępna o każdej porze roku, o różnych kolorach i wielkościach i ...
Menu na wieczór panieński Menu na wieczór panieński
Przed ślubem obowiązkowo musi odbyć się wieczór panieński. Oprócz zabaw i konkursów, przygotować też trzeba jedzenie, kt...

 

Komentarze (0)

There are no comments posted here yet

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location