GIF-budka - alternatywa fotobudki. GIFBOX - oryginalna atrakcja weselna

 

Młode Pary starają się jak najbardziej uatrakcyjnić swoje wesele. Wciąż wymyślają takie atrakcje, które nie pozwolą nudzić się gościom. Jedną z opcji jest wynajęcie GIF-budki wykonującej animowanie zdjęcia i GIF-y. Jest to ciekawa alternatywa dla fotobudek wykonujących jedynie zdjęcia.

GIFBOX to ciekawa alternatywa dla foto-budek wykonujących jedynie zdjęciaW tworzeniu GIF-ów może uczestniczyć wiele osób!

Świetna zabawa podczas wesela

Zabawne pozy, niepohamowany śmiech podczas weselnego bratania się, śmieszne grymasy na twarzy i lekkie wygibasy, tak aby stworzyć chwilę niepowtarzalnej zabawy dla gości weselnych – animacje GIF to minimum słów a maksimum zabawy!

Pozowanie przed obiektywem

Przed obiektywem może stanąć więcej niż jedna osoba. Każdy będzie mógł zrobić sobie śmiesznego GIF-a z Parą Młodą. Warto do zabawy się też przygotować. Możemy kupić albo wypożyczyć śmieszne kapelusze, peruki, wąsy i wielkie, kolorowe okulary. Przy mniejszym weselu może uda się zrobić GIF-a ze wszystkimi gośćmi naraz.

Jak działa GIF-budka?

Obsługa GIFBOX-a jest bardzo prosta. Każdy poradzi sobie ze zrobieniem GIF-a. Co ważne – w zabawie może uczestniczyć nawet kilka osób.

1.  Stajemy przed ekranem i robimy GIF-a.

2.  Akceptujemy GIF-a, wpisujemy nr telefonu lub e-mail.

3. GIF jest na naszym urządzeniu.

4. Wysyłamy GIF-a rodzinie i przyjaciołom.

5.  Udostępniamy na naszym profilu na portalu społecznościowym.

GIFBOX jest dostępny dla każdego. Zajmuje niewiele miejsca i jest bardzo prosty w obsłudze. Ilość GIF-ów jest nieograniczona więc można bawić się do woli!

Dodatkową ciekawą opcją jest możliwość umieszczania dowolnych opisów na GIF-ie, np. "Wesele Kasi i Tomka".

GIFBOX to ciekawa alternatywa dla foto-budek wykonujących jedynie zdjęciaGIFBOX to ciekawa alternatywa dla fotobudek wykonujących jedynie zdjęcia (by o_hai )

GIFBOX bez budki

GIFBOX (od: GIF – format pliku graficznego i BOX – pudełko, skrzynka) tak naprawdę nie posiada żadnej budki. Jest to prostokątne urządzenie na metalowym stelażu, które można postawić w dowolnym miejscu i nie trzeba się martwić, że nie wszyscy się zmieszczą.

Ile kosztuje GIFBOX?

Chcemy mieć na swoim weselu taką atrakcję jak GIFBOX, ale nie wiemy ile to kosztuje i czy w naszym mieście też jest taka atrakcja? Wynajęcia GIF-budki na 6 godzin to koszt około 1800 zł. Firma oferująca wynajęcie GIFBOX-ów dostarcza je w każdy zakątek Polski.

GIFBOX to nie tylko dodatkowa atrakcja, ale i wspaniała pamiątka, która może być też podziękowaniem dla gości weselnych. Zadowoleni będą zwłaszcza ci młodsi, którzy nie rozstają się z telefonami czy komputerami. Zamiast słodkiej babeczki, pięknego aniołka czy kolorowych migdałów goście weselni otrzymają GIF-a, w którym główną rolę odegrają oni sami.

Robienie GIF-ów to świetna zabawa!Robienie GIF-ów to świetna zabawa!

Tekst gościnny autorstwa Natalii Nowickiej z P!CSANE all about gif.

Komentarze (2)

  1. Elena

Wooow! Ale super pomysł! Ja już jestem po ślubie, ale może kiedyś na imprezie firmowej takie cudo się pojawi.

  Załączniki
 
  1. Patrycja i Tomek

Biore na swoje wesele Super opcja

  Załączniki
 
There are no comments posted here yet

Skomentuj

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location