GIF-budka - alternatywa fotobudki. GIFBOX - oryginalna atrakcja weselna

podroz poslubna w azji

Młode Pary starają się jak najbardziej uatrakcyjnić swoje wesele. Wciąż wymyślają takie atrakcje, które nie pozwolą nudzić się gościom. Jedną z opcji jest wynajęcie GIF-budki wykonującej animowanie zdjęcia i GIF-y. Jest to ciekawa alternatywa dla fotobudek wykonujących jedynie zdjęcia.

GIFBOX to ciekawa alternatywa dla foto-budek wykonujących jedynie zdjęciaW tworzeniu GIF-ów może uczestniczyć wiele osób!

Świetna zabawa podczas wesela

Zabawne pozy, niepohamowany śmiech podczas weselnego bratania się, śmieszne grymasy na twarzy i lekkie wygibasy, tak aby stworzyć chwilę niepowtarzalnej zabawy dla gości weselnych – animacje GIF to minimum słów a maksimum zabawy!

Pozowanie przed obiektywem

Przed obiektywem może stanąć więcej niż jedna osoba. Każdy będzie mógł zrobić sobie śmiesznego GIF-a z Parą Młodą. Warto do zabawy się też przygotować. Możemy kupić albo wypożyczyć śmieszne kapelusze, peruki, wąsy i wielkie, kolorowe okulary. Przy mniejszym weselu może uda się zrobić GIF-a ze wszystkimi gośćmi naraz.

Jak działa GIF-budka?

Obsługa GIFBOX-a jest bardzo prosta. Każdy poradzi sobie ze zrobieniem GIF-a. Co ważne – w zabawie może uczestniczyć nawet kilka osób.

1.  Stajemy przed ekranem i robimy GIF-a.

2.  Akceptujemy GIF-a, wpisujemy nr telefonu lub e-mail.

3. GIF jest na naszym urządzeniu.

4. Wysyłamy GIF-a rodzinie i przyjaciołom.

5.  Udostępniamy na naszym profilu na portalu społecznościowym.

GIFBOX jest dostępny dla każdego. Zajmuje niewiele miejsca i jest bardzo prosty w obsłudze. Ilość GIF-ów jest nieograniczona więc można bawić się do woli!

Dodatkową ciekawą opcją jest możliwość umieszczania dowolnych opisów na GIF-ie, np. "Wesele Kasi i Tomka".

GIFBOX to ciekawa alternatywa dla foto-budek wykonujących jedynie zdjęciaGIFBOX to ciekawa alternatywa dla fotobudek wykonujących jedynie zdjęcia (by o_hai )

GIFBOX bez budki

GIFBOX (od: GIF – format pliku graficznego i BOX – pudełko, skrzynka) tak naprawdę nie posiada żadnej budki. Jest to prostokątne urządzenie na metalowym stelażu, które można postawić w dowolnym miejscu i nie trzeba się martwić, że nie wszyscy się zmieszczą.

Ile kosztuje GIFBOX?

Chcemy mieć na swoim weselu taką atrakcję jak GIFBOX, ale nie wiemy ile to kosztuje i czy w naszym mieście też jest taka atrakcja? Wynajęcia GIF-budki na 6 godzin to koszt około 1800 zł. Firma oferująca wynajęcie GIFBOX-ów dostarcza je w każdy zakątek Polski.

GIFBOX to nie tylko dodatkowa atrakcja, ale i wspaniała pamiątka, która może być też podziękowaniem dla gości weselnych. Zadowoleni będą zwłaszcza ci młodsi, którzy nie rozstają się z telefonami czy komputerami. Zamiast słodkiej babeczki, pięknego aniołka czy kolorowych migdałów goście weselni otrzymają GIF-a, w którym główną rolę odegrają oni sami.

Robienie GIF-ów to świetna zabawa!Robienie GIF-ów to świetna zabawa!

Tekst gościnny autorstwa Natalii Nowickiej z P!CSANE all about gif.

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Wooow! Ale super pomysł! Ja już jestem po ślubie, ale może kiedyś na imprezie firmowej takie cudo się pojawi.

This comment was minimized by the moderator on the site

Biore na swoje wesele:) Super opcja:)

There are no comments posted here yet

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location