Na co zwrócić uwagę kupując suknię ślubną z wyprzedaży?

podroz poslubna w azji

Kobiety kochają wyprzedaże! Po co kupować coś, co za chwilę będzie dwa, a nawet trzy razy tańsze? Tak też jest z sukniami ślubnymi. W sezonie ślubnym zostają przeceniane, by zrobić miejsce nowym modelom.

 Suknia ślubna kupiona z wyprzedaży niczym nie różni się od tej kupionej w regularnej cenieSuknia ślubna kupiona z wyprzedaży niczym nie różni się od tej kupionej w regularnej cenie (by jenkidd )

Poszukiwania sukni ślubnej… czas start!

Przygotowania do ślubu najczęściej rozpoczynają się poszukiwaniem sukni ślubnej. Warto oglądać i mierzyć, by znaleźć odpowiedni fason. Z zakupem jednak warto zaczekać do ostatnich miesięcy przed ślubem.

Zainteresują Cię również

Suknie ślubne 2017 Suknie ślubne 2017
Każdy nowy rok przynosi ze sobą nowe trendy i style w branży modowej, nie inaczej jest w przypadku sukien ślubnych. Oto co...
Suknia ślubna typu cygaro (kolumna) Suknia ślubna typu cygaro (kolumna)
Piękna i elegancka – taka powinna być każda Panna Młoda w dniu swojego ślubu. Suknia ślubna typu cygaro, to klasa sama w sobie....

Dlaczego warto wstrzymać się z zakupem sukni? Jednym w powodów jest odpowiednie dopasowanie sukni. Nasza figura na przestrzeni miesięcy może się zmienić i suknia będzie za duża albo też za mała. Innym powodem jest cena. W sezonie ślubnym salony sukien ślubnych rozpoczynają wyprzedaże. Sukienki można wówczas kupić nawet o połowę taniej, ceny niektórych z nich plasują się w granicach poniżej 1000 zł.

Za suknię z wyprzedaży zapłacimy nawet o połowę taniejZa suknię z wyprzedaży zapłacimy nawet o połowę taniej (by tophos )

Kiedy rozpoczynają się wyprzedaże?

Poszukiwania sukienek na wyprzedaży można zacząć już w styczniu. Nie jest to sezon ślubny, ale wiele salonów już wtedy rozpoczyna przecenę. Największe wyprzedaże rozpoczynają się jednak w połowie lipca i trwają nawet do listopada, kiedy pojawia się nowa kolekcja.

Zakup sukni ślubnej z wyprzedaży różni się od tej kupionej wcześniej. I nie chodzi tu tylko o cenę.

Zainteresują Cię również

Bielizna ślubna Bielizna ślubna
Ślubne dessous – choć niewidoczne, jest nie mniej ważne niż buty, dodatki czy makijaż. Dobrze dobrana bielizna może bowiem...
Jak sprzedać suknię ślubną? Jak sprzedać suknię ślubną?
Dawniej kobiety nie sprzedawały sukien ślubnych. Zostawiały je dla młodszych sióstr lub na pamiątkę, aby pokazać swoim córkom i...

W tym przypadku kupujemy konkretnie tę sukienkę, którą mamy na sobie. Wszelkie poprawki oraz czyszczenie są zawarte w cenie. Jeśli przeróbki nie są możliwe (suknia jest za krótka lub o kilka rozmiarów za mała), wówczas może być uszyta nowa, ale w cenie katalogowej.

Stary model = niemodny?

Modele wyprzedażowe najczęściej niewiele równią się od tych z nowej kolekcji. Mają inne tkaniny, dodatki, lekko zmienione kroje. Wciąż są jednak modne i efektowne. Panna Młoda w sukni z wyprzedaży będzie wyglądała równie pięknie jak w tej z nowej kolekcji.

Poszukiwania sukienek na wyprzedaży można zacząć już w styczniuPoszukiwania sukienek na wyprzedaży można zacząć już w styczniu (by jenkidd )

Modele wyprzedażowe najczęściej niewiele równią się od tych z nowej kolekcjiModele wyprzedażowe najczęściej niewiele równią się od tych z nowej kolekcji (by johnhopephotography )

Ceny niektórych sukni plasują się w granicach poniżej 1000 złCeny niektórych sukni plasują się w granicach poniżej 1000 zł (by johnhopephotography )