Bukiet ślubny z żółtych kwiatów. Żółty bukiet ślubny.

podroz poslubna w azji

Żółty jest kolorem radosnym. Kojarzy nam się z długimi, ciepłymi dniami, spacerami po łące i oczywiście słońcem. Bukiet ślubny w tym kolorze rozświetli Pannę Młodą i na pewno zwróci uwagę gości.

 Żółte róże w roli głównejŻółte róże w roli głównej (by digitalinternet )

Panna Młoda i żółty bukiet

Każdy kolor ma swój symbol, tak też jest z żółtym. Symbolizuje on: radość, mądrość i twórczość. Bukiet ślubny w tym kolorze jest idealny dla pewnej siebie kobiety, ceniącej sobie niezależność, radosnej i entuzjastycznie nastawionej do życia.

Zainteresują Cię również

Kwiaty ogrodowe w bukiecie ślubnym Kwiaty ogrodowe w bukiecie ślubnym
Wiosną i latem w naszych ogrodach kwitnie wiele pięknych kwiatów. Niektóre z nich idealnie nadaje się na ślubny bukiet, warto więc...
Sukulenty w bukietach ślubnych i dekoracjach Sukulenty w bukietach ślubnych i dekoracjach
Jeśli marzy nam się piękny, oryginalny i wciąż kwiatowy bukiet ślubny, warto sięgnąć po sukulenty. Za oceanem już podbiły serca...

Wiele jest kwiatów w kolorze żółtym. Większość z nich znamy z łąk i ogrodów. Aby mieć piękny o oryginalny bukiet ślubny w tym odcieniu wcale nie musimy sięgać po drogie kwiaty sprowadzane często zza granicy.

Żółty bukiet ślubny jest idealny dla pewnej siebie kobietyŻółty bukiet ślubny jest idealny dla pewnej siebie kobiety (by ryan_polei )

Kwiaty w kolorze żółtym mogą mieć różne odcienie.

Bladożółte będą pasowały do Panny Młodej o blond włosach i jasnej karnacji. Opalone brunetki mogą wybrać bardziej wyrazisty odcień żółci.

Kolor żółty doskonale wygląda też w połączeniu z innymi kolorami, zarówno z żywym różem, ciemnym niebieskim, jak i bielą czy pastelami.

Żółte kwiaty

Żonkile

Żonkil, nazywany też narcyzem jest najpopularniejszym żółtym kwiatem. Może występować w innych kolorach, ale wszystkim kojarzy się właśnie z żółcią. Kwiat ten znany był już w starożytnym Rzymie! W naszej wiązance pięknie będzie wyglądał zarówno w towarzystwie kolegów narcyzów jak i tulipanów, lilii czy róż.

Tulipany

Tulipany to przepiękne, typowo wiosenne kwiaty. Jeśli planujemy pobrać się w lutym, marcu albo na początku kwietnia, warto pomyśleć właśnie nad nimi. Możemy łączyć je z innymi kwiatami, ale same wyglądają równie zjawiskowo.

Róże

Różo to królowe kwiatów. Zawsze piękne, zawsze na czasie. Obojętne w jakim kolorze, będą prezentować się zjawiskowo.

Lilie

Zainteresują Cię również

Jesienne bukiety ślubne Jesienne bukiety ślubne
Jesień to najbardziej kolorowa pora roku. Wielobarwne liście i kwiaty ożywiają ogrody, ale i wiązanki ślubne. Poniżej...
Nietypowe bukiety ślubne Nietypowe bukiety ślubne
Jak się okazuje bukiet ślubny może być wykonany nie tylko z żywych kwiatów: róż, tulipanów, hortensji czy goździków. Coraz większą...

Lilie to delikatne i niezwykle eleganckie kwiaty. Pięknie prezentują się z orchideami albo kaliami. Należy mieć jedna na uwadze, że lilie są bardzo kruchymi kwiatami, narażonymi na uszkodzenia.

Żółte bukiety druhenŻółte bukiety druhen (by coreyann )

Kalie i róże to połączenie idealneKalie i róże to połączenie idealne (by san_drino )

Kolor żółty symbolizuje: radość, mądrość i twórczośćKolor żółty symbolizuje: radość, mądrość i twórczość (by ryan_polei )

Słoneczniki

Słoneczniki kojarzą nam się z latem. Idealnie sprawdzą się w roli wiązanki ślubnej jak i motywu przewodniego wesela. Można łączyć je z innymi mniejszymi kwiatami.

Dalia pomponowa

Dalię pomponową znany częściej z ogródków niż bukietów ślubnych. A szkoda, bo prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Kwiaty te można łączyć ze słonecznikami albo urodziwymi kwiatami polnymi.

Kraspedia kulista

Kraspedie to żółte kuleczki na zielonych łodygach. Niestety jeszcze mało popularne w Polsce. Można je łączyć z innymi kwiatami. Przepięknie komponują się z: rumiankiem, gipsówką albo stokrotkami. Ogromną zaletą tych kwiatów jest ich żywotność. Nawet po zasuszeniu nie tracą koloru i wciąż wyglądają pięknie.

Bukiet ślubny ze słonecznikamiBukiet ślubny ze słonecznikami (by ryapie

 

Bukiet ślubny wykonany z kraspedii kulistychBukiet ślubny wykonany z kraspedii kulistych (by shimelle )

Zainteresują Cię również

Kraspedia kulista w bukietach ślubnych i dekoracjach weselnych Kraspedia kulista w bukietach ślubnych i dekoracjach weselnych
Kraspedia kulista (Craspedia globosa), nazywana też Billy Balls to roślina o soczyście żółtych kwiatach-kuleczkach. Z wyglądu...
Bukiet ślubny w odcieniach niebieskiego Bukiet ślubny w odcieniach niebieskiego
Kolor niebieski kojarzy się z czystością i świeżością wody, bezkresnym niebem i wolnością. Wpływa na nas kojąco i pobudza do...