Kolor przewodni wesela. Inspiracje kolorystyczne ślubne i weselne

podroz poslubna w azji

Inspiracje kolorystyczne

Złoto dodaje kreacji ślubnej oraz dekoracjom odrobiny luksusu, a także ciepła. Wcale nie musi kojarzyć się z nadmiernym przepychem i kiczem – pod warunkiem, że nie przesadzimy z ilością złotych elementów.

CZYTAJ WIĘCEJ
Czerwone buty do ślubu i muszka

Na pierwszy rzut oka czerwień może wydawać się kolorem zbyt intensywnym na ślub. Czerwone elementy stylizacji są jednak ciekawą propozycją nie tylko dla najodważniejszych Panien Młodych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Delikatne, pastelowe kolory w szczególności pasują do romantycznej Panny Młodej, która pragnie podkreślić swoją stylizację kolorem, ale nie lubi barw zbyt zdecydowanych i kontrastowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kolor pomarańczowy potrafi znacznie ożywić kreację ślubną, nadać jej bardziej zdecydowaną, ciepłą barwę. Umiejętnie wkomponowana, nawet niewielka ilość tego koloru może stanowić kropkę nad „i” w stroju Panny Młodej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Róż, złoto, czerwień, a może klasyczna biel? Nie za nudno? Biel w naszej kulturze przypisywana jest ważnym uroczystościom i nieodmiennie kojarzy się ze ślubami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zgodnie ze zwyczajem każda Panna Młoda powinna mieć w dniu ślubu coś starego, coś nowego, coś pożyczonego… i coś niebieskiego. Już tylko od naszej wyobraźni zależy, jak podejdziemy do tych wytycznych...

CZYTAJ WIĘCEJ