Gadżet na sesję ślubną w plenerze – parasol

Parasol – z pozoru prosty przedmiot mający chronić nas przed deszczem może stać się ciekawym gadżetem podczas ślubnej sesji w plenerze.

 Parasol – świetny gadżet na sesję ślubnąParasol – świetny gadżet na sesję ślubną (by johnhopephotography )

Parasol – ciekawostka

Wiemy, że parasol chroni nas przed deszczem, słońcem i śniegiem. Dzięki niemu nie zmokniemy, nie rozmaże nam się makijaż, słońce nie przypiecze nos. Co więcej, parasol również może sprawić, że nasze zdjęcia ślubne staną się ciekawsze, oryginalniejsze.

Pierwsze parasole używane były już w starożytnym Egipcie, około 2000 roku p.n.e. Pierwszy składany parasol został wymyślony 4 maja 1715 roku.

Zainteresują Cię również

Narzeczeńska sesja zdjęciowa Narzeczeńska sesja zdjęciowa
Przyszłe Pary Młody coraz częściej decydują się nie tylko na ślubną sesję zdjęciową, ale także na sesję narzeczeńską. Jak ona...
Wady i zalety sesji zdjęciowej po ślubie Wady i zalety sesji zdjęciowej po ślubie
Sesje zdjęciowe plenerowe są piękną pamiątką ze ślubu. Najczęściej odbywają się po weselu – dzień, dwa lub dłużej. Jeśli jeszcze...

Kolorowy parasol jeszcze bardziej ożywi nasze ślubne zdjęciaKolorowy parasol jeszcze bardziej ożywi nasze ślubne zdjęcia (by eamonnbell )

Sesja ślubna z chińskimi parasolamiSesja ślubna z chińskimi parasolami (by fotostalker )

Parasoli może być kilka!Parasoli może być kilka! (by coreyann )

Jaki parasol wybrać?

Parasoli jest „do wyboru, do koloru”. W sprzedaży dostępne są typowo ślubne – koronkowe, w kolorze białym. Służą one głównie jako dekoracja albo ochrona przed słońcem. Niestety nie nadają się na silny deszcz. Nie musimy się jednak ograniczać tylko do takich parasoli. Tak naprawdę mogą być w każdym kolorze, kształcie i wielkości. Możemy wybrać duży parasol, który pomieści nawet 3-4 osoby, parasol w kształcie serca, przezroczysty albo w kolorze przewodnim wesela.

Ceny parasoli wahają się w zależności od marki i wielkości. Przezroczyste i kolorowe standardowej wielkości kosztują od 10 zł/szt. Ślubny parasol kosztuje około 40 zł. Parasole w kształcie serca to koszt już 80 zł/szt.

Zainteresują Cię również

Sesja fotograficzna w trakcie wesela – wady i zalety Sesja fotograficzna w trakcie wesela – wady i zalety
Przed, po a może w trakcie? Jaki moment jest najlepszy, by urządzić sesję ślubną? Wybór odpowiedniego dnia ma ogromne znaczenie i...
Sesja zdjęciowa na chwilę przed ślubem – wady i zalety Sesja zdjęciowa na chwilę przed ślubem – wady i zalety
Sesja zdjęciowa przed ślubem, w trakcie czy po? Wielu z nas zastanawia się kiedy jest najlepszy czas. Poniżej przedstawiamy...

Deszczowa sesja ślubnaDeszczowa sesja ślubna (by eccampbellphotography )

Nie musimy przekładać sesji plenerowej, gdy zastanie nas deszcz…Nie musimy przekładać sesji plenerowej, gdy zastanie nas deszcz… (by coreyann )

Sesja z parasolem

Parasol przyda nam się podczas ślubu w deszczowy dzień (chociaż takie zdjęcia są bardzo oryginalne!), ale i również w czasie sesji plenerowej. Jako rekwizyt może być użyty również w słoneczną pogodę. Romantyczny pocałunek pod parasolem, podskakiwanie z nim jakbyśmy próbowali latać czy po prostu (na pozór) zwykły spacer to tylko jedne z pomysłów jak wykorzystać parasolkę podczas sesji. Reszta należy już do Młodej Pary i fotografa.

Pierwsze parasole używane były już w starożytnym Egipcie, około 2000 roku p.n.ePierwsze parasole używane były już w starożytnym Egipcie, około 2000 roku p.n.e (by coreyann )

Romantyczna zimowa sesja Romantyczna zimowa sesja (by eccampbellphotography )

Zainteresują Cię również

Co zrobić z pupilem podczas wesela? Co zrobić z pupilem podczas wesela?
Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Co z nim zrobić podczas wesela? Zabrać ze sobą, zostawić u przyjaciół czy oddać do hotelu...
Sesja ślubna na łonie przyrody Sesja ślubna na łonie przyrody
Jeśli zależy wam na romantycznej sesji zdjęciowej z przepięknymi krajobrazami w tle, to koniecznie powinniście zdecydować się na...