Ślubne wpadki i gafy

podroz poslubna w azji

 1. Martunia
 2. Organizacja wesela
 3. piątek, grudzień 20 2013, 01:10 PM
 4.  Subskrybuj poprzez e-mail
Witam wszystkie byłe Panny Młode i mam pytanie. Będziemy wspominać! ;) Co na waszych weselach miało być dopięte na ostatni guzik a się nie udało? Jakie miałyście wpadki i gafy? Te śmieszne i te mniej śmieszne. Pamiętacie jakieś ciekawe anegdotki ze swoich ślubów i wesel?

A przyszłe Panny Młode niech czytają i upewniają się w przekonaniu, że nie musi być idealnie, żeby i tak było wspaniale.

Pokażmy razem jak wiele jest nieidealnych a szczęśliwych Panien Młodych!
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
anula-brzydula Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Moja koleżanka zapomniała o podwiązce. Miała dwie, a w sumie nie założyła żadnej:D
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Anonimka Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Ja po próbnym makijażu się popłakałam, a ten właściwy starłam w 3/4, bo miałam fioletowe cienie aż po linię brwi, brrr... ;)

Na ślub siostry kilka lat temu zapomnieliśmy zabrać kokard, które poprzedniego wieczoru szykowaliśmy do ustrojenia kościoła!
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Panna Młoda 2013 Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Na przyjęcie przybyło 60 ze 120 zaproszonych gości?

Hmmm nie wiem czy to wpadka, ale jedna z naszych osobistych "anomalii". Oczywiście o osobach, które nie przybędą dowiedzieliśmy się wcześniej niż w dniu ślubu ;)
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Mila Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Na ślubie koleżanki niespodziewane urwanie chmury zmusiło wszystkich do nagłej zmiany planów i przeniesienie składania życzeń na salę. Nie było też wspólnych zdjęć przed kościołem. To była nagła decyzja, ale wszystko dobrze wyszło. A Młoda Para była tak szczęśliwa, że deszcz był im niestraszny. Właściwie to się z niego śmiali :)
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Luiz Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
U nas wpadką był chyba brak winietek. Co prawda miałam wrażenie, że goście sami fajnie się rozsiedli i że czuli się komfortowo, ale jedna ciocia zaczepiła mnie w trakcie wesela i powiedziała, że trzeba było każdemu wyznaczyć miejsce za pomocą karteczki z nazwiskiem i nie byłoby problemu i byłby większy porządek.

Może rzeczywiście goście mieli kłopot z zajęciem strategicznej pozycji, tylko po prostu tego nie zauważyłam?
Druga wersja wydarzeń, w którą wolałabym uwierzyć: ciocia się czepia ;)
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Luiz Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
O! I jeszcze jedna rzecz nie zgrała się tak w 100% - po obiedzie fotografka zaproponowała nam sesję na zewnątrz sali wraz z gośćmi. Zajęło to bardzo długo, chyba z godzinę i gości nie sposób było zagonić z powrotem do sali na deser i występ zespołu. No i straciłam moją ukochaną piosenkę. Na szczęście panowie zagrali ją dla mnie jeszcze raz :)

Ostatecznie mamy super zdjęcia z każdym gościem, ale organizacyjnie się trochę posypało :)
Komentarz
Nie uważam, że brak winietek to zawsze wtopa. To zależy od ilości gości, tego jak bardzo się znają i od sali: ilość i ułożenie stołów. Czasem winietki się sprawdzają, a czasem nie. U kuzynki były winietki i mnie posadzono koło dzieci i koło starszych, a kuzynostwo (młodzież) świetnie się bawiło na innym krańcu stołu. Na tym weselu winietki nie były aż takim super rozwiązaniem ;)
 1. Gość
 2. około 8 lat temu
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Maggie Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Nagła decyzja o ślubie i zbyt późne wysłanie zaproszeń. Goście w dużym szoku i wielu z nich nam odmówiło towarzystwa.

Moja osobista porażka - niezabranie do kościoła błyszczyka, strasznie irytowały mnie suche usta!
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
alibabka Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Oj, my mieliśmy kilka wpadek, hyhyhyhy. Np. na ślub zdecydowaliśmy się 3 miesiące przed uroczystością. Zapraszając gości cały czas słuchaliśmy, że MUSIMY, bo jestem w ciąży. Za gafę uważam też spóźnienie mojego męża ;) Przyjechał do mnie gdzieś z 10 minutowym opóźnieniem/
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
bogdanka Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Mając doświadczenia ślubno-weselne, zarówno jako Panna Młoda jak i częsty gość na weselnym przyjęciu, spotykałam się najczęściej z wpadkami "modowymi": za bardzo roznegliżowaną Panna Młodą , która zamiast świecić bielą sukni ślubnej , świeciła pokaźnie odkrytym dekoltem.Za duży garnitur Pana Młodego ,źle założona mucha bądź nieodpowiednio zawiązany krawat- to zdarza się coraz częściej. Wpadką również jest fałszujący organista podczas ceremonii kościelnej z kolei pierwszy taniec przy złym wyborze piosenki nie robi dobrego wrażenia .

_________________
zajrzyj tutaj
Komentarz
Też uważam, że półnaga Panna Młoda to wpadka. Nie rozumiem tej fascynacji wieeelkimi dekoltami. Można odnieść wrażenie, że im mniej suknia zasłania, tym lepiej... a chyba nie o to chodzi???
 1. Gość
 2. około 8 lat temu
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
pannamloda2014 Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Moim zdaniem moja znajoma zaliczyła wpadkę na ślubie - a raczej po ślubie - koleżanki krytykując jedzenie i... innych gości. Coś było niedoprawione, czegoś innego "nikt nie tknął" (co było nieprawdą), ktoś tam się głupio zachował, a ktoś tam beznadziejnie się ubrał (obraza członków rodziny sprawiła przykrość parze młodej) - wszystkie te uwagi niestety nie zostały przekazane za plecami, a w oczy nowożeńcom. Bardzo przykre...
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Ania86 Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Z naszej strony nie przypominam sobie żadnej wpadki... Mimo, że spieszyliśmy się ze ślubem (mąż spoza Unii, przyjechał z wizą 90-dniową na ślub, bo dłuższej nie dają; w ciągu tych 90 dni trzeba było wszystko załatwić, żeby mógł składać wniosek o kartę pobytu). Za to wielką wpadę zaliczył świadek męża, który po prostu się nie pojawił, nie informując o tym nikogo. W ostatniej chwili, tuż przed ślubem, zmienialiśmy w urzędzie świadka. Trochę było z tym stresu...

W lokalu wszystko było w porządku, jedzenie smaczne, tylko obsługa na początku zbyt szybko wnosiła kolejne potrawy :p
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Kinga Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
U nas była wpadka modowa - nie nasza na szczęście ;) Jedna z cioć ubrała się w dość "odjazdowy" róż, który bardzo mocno kontrastował z ubiorem innych gości :p Nie róż pudrowy czy standardowy, ale delikatny... Określiłabym to jako róż markerowy, taki rażący w oczy. Jej mąż, elegancki pan, miał niekiedy minę niczym cierpiętnik, ale ciocia w ogóle się nie przejmowała, radosna, żwawa, energiczna... Dusza towarzystwa, ale na niektórych zdjęciach to ciocię najbardziej widać, nie nas ;)
Komentarz
Na taką wpadkę modową nawet najlepiej zorganizowana Para Młoda czy konsultant ślubny nie mają wpływu. Wydaje się więc teraz, że zaproszona na ślub i wesele kobieta nie powinna założyć nie tylko białej sukni, ale i tej w odcieniu markerowego różu:)

Pozdrawiam
Magda, portal ślubny Wesele z Klasą
 1. Gość
 2. około 8 lat temu
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Ania Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Ja wpadek weselnych znam kilka, jak nie kilkanaście ;) Jestem organistką oraz gram w zespole weselnym.

Jedna z takich ciekawszych wpadek, to ta, gdzie grgałam na jakiejś wiosce na ślubie. Podczas kazania przegladałam śpiewnik, aby znaleźć nuty do jednej pieśni. Z racji tego, ze na wioskach jeździ się ze swoim sprzętrm, to musiałam zabrać keyboard swój. Odkładając śpiewnik nie zauważyłam, że włączyłam przycisk DEMO w instrumencie i nagle z głosników poleciał utwór prezentacyjny instrumentu w samym środku kazania.... Pierwszy i ostatni raz takie coś odstawiłam :P

Inna fajna sytuacja, to moment, w którym rzekoma cudowna suknia młodej, która wychwalali jej rodzice i ona sama okazała sie totalną klapą... Młodej wypadały piersi, była to napuszona hiszpanka tak krótka, ze było jej widać podwiązkę, w talii na dodatek była koronkowa.

Inna akcja to muzykalny wujek młodej ;) uczył nas jak mamy grać, bo 'słychać że ejszcze dużo pracy przed nami, ale jesteśmy zgranym zespołem!' argumentem, który był mistrzowski to było stwierdzenie, ze 'on sie na tym zna, bo sie kształcił! W koncu ukonczył 3 klasy ogniska muzycznego na akordeonie.. w wieku 10 lat :)

Inną, ale to irytujacą sytuacją był moment, w którym przyjeżdżam, aby zagrać na ślubie o 16, a się okazuje, ze na 15 jest msza urodzinowa i nie mogę się przygotować. Młodzi już czekają, goście czekaja, a msza urodzinowa trwa w najlepsze ;) 15 minut opóźnienia mieliśmy.

A to już przykłąd koleżanki ;) zamówili sobie sesję tuż przed slubem. Po wywołaniu zdjeć zorientowali się, że zapomnieli załozyć obrączek i na żadenym zdjeciu nie maja ich na palcach.


Oczywiście każde wesele ma swój klimat, a co za tym idzie niektórzy goscie są bardzo charakterystyczni. Oczojebne sukienki to standard. Uwydatnione biusty, bardzo króciutkie spódniczki też są czeste. Raz nawet świadkowa tak sie odstroiła, że swoja złota suknią przyćmiła Młodą.

Generalnie nie spotkałam się z weselem, aby wszystko było idealnie. Zawsze cos jest. Od walnietej lodówki, dzieki czemu wszystko płynie, race nei dajace sie odpalic, specyficzni goście, leniwi fotografowie, raz byłam an weselu, gdzie klawiszowiec sie sprzętu trzymał, taki był spity, brak klimy, dzieki czemu wesele odbywało się na zewnątrz....
Komentarz
Haha niezłe historyjki! Hiszpanka i wujaszek to moje top 2 ;)
 1. Gość
 2. około 8 lat temu
Z perspektywy czasu to bardzo wesołe, chociaż niektóre z tych sytuacji muszą być bardzo stresujące kiedy wydarzają się na samym ślubie! Naprawdę niezłe "hity" ;) Oj, często zdarzają się goście, który wesela traktują jak rodzinny pokaz mody i starają się jak najbardziej wystroić (lub "wystroić", jeśli gustu i wyczucia nieco brakuje ;) ). Zdarza się. Ale założenie stroju, który przyćmi Pannę Młodą na ślubie to już podchodzi pod chamstwo, zwłaszcza u świadkowej :/ No, chyba, że miałoby to nieco odwrócić uwagę od takiej pann młodej, jaką opisałaś powyżej ;)
 1. Gość
 2. około 8 lat temu
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Tereska213 Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Za duży garnitur Pana Młodego ,źle założona mucha bądź nieodpowiednio zawiązany krawat- to zdarza się coraz częściej. Wpadką również jest fałszujący organista podczas ceremonii kościelnej z kolei pierwszy taniec przy złym wyborze piosenki nie robi dobrego wrażenia . Uważać trzeba również na wino, którego nie prezentuje się efektowanie wylane na białej sukni ślubnej.
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
nelka Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Nie ma co się przejmować gafami. Najczęściej i tak żaden z gości nic nie zauważy. Najważniejsze, to żeby było dużo jedzenia, wódki i głośna muzyka. Gościom nic więcej do szczęścia nie potrzeba ;)
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Alice Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Ja w ostatnią sobotę zaliczyłam straszną wpadkę jako gość! Spóźniliśmy się z chłopakiem na ślub cywilny znajomych zaledwie 5 minut i... zastaliśmy ich już wychodzących z sali! Nie wiedziałam, że śluby cywilne są takie króciutkie! Głupio wyszło :(

Tak więc moja rada: na ślub cywilny stawcie się 5-10 minut wcześniej, ale nigdy, przenigdy, ani minuty za późno!
Komentarz
Ja zmierzyłam jeden ślub cywilny z zegarkiem w ręku - to było 7 minut! Może jak para zadba o jakąś otoczkę w postaci muzyki itp. to jest trochę dłużej ;)
 1. Gość
 2. około 8 lat temu
Na nasz ślub moje koleżanki też się nieco spóźniły, ponieważ nie mogły znaleźć urzędu ;) Na szczęście przybiegły jeszcze w trakcie ceremonii; nasza nie była taka krótka - no ale była z tłumaczeniem przysięgłym, więc na pewno dłuższa niż standardowa :)
 1. Gość
 2. około 8 lat temu
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
pannamloda2014 Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Ja byłam raz na weselu, które w zaproszeniu nazwane zostało "przyjęciem weselnym", a w rzeczywistości było po prostu wykwintnym obiadem. Wielu gości było zaskoczonych, że to nie tradycyjne wesele i np. żałowało, że ciągnęło ze sobą osobę towarzyszącą na rodzinną posiadówkę (bo ostatecznie taka "obca" osoba się nieźle wynudziła - nie było zabaw ani tańców).

Uważam, że młodzi zaliczyli wpadkę na etapie wymyślania treści zaproszeń ;)
Komentarz
My zostaliśmy kiedyś zaproszeni na obiad weselny odbywający się z dala od naszego miejsca zamieszkania i uznaliśmy, że na sam obiad nie opłaca nam się jechać. Po imprezie dowiedzieliśmy się, że były tańce i szalona zabawa i żałowaliśmy, że nas tam nie było. Młoda para nie wyraziła się w zaproszeniu zbyt precyzyjnie ;/
 1. Gość
 2. około 8 lat temu
No to raczej była Wasza wpadka a nie pary młodej - pogardziliście skromną imprezą, a potem żałowaliście hihi
 1. Gość
 2. około 8 lat temu
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Rafiki89 Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Mega wpadka weselna u mojej kuzynki: drugie wesele odbywające się za przepierzeniem (to nawet nie była ściana!) - wesele dwa razy większe i dwa razy głośniejsze niż "nasze" - straszna wpadka organizatorów, że na coś takiego pozwolili!
Komentarz
Kurcze, straszne, ja bym reklamowała takie usługi, chociaż kto w dniu ślubu ma do czegoś takiego głowę!
 1. Gość
 2. około 8 lat temu
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Basia Mróz Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
No to niezła akcja z tym weselem obok! Ja by chyba nie wytrzymała i negocjowała cenę!
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Ilona Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Ja też byłam na weselu, gdzie na piętrze odbywało się inne - większe i głośniejsze. Teraz za wszelką cenę chcą zarobić...
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
 • Strona :
 • 1


Do tej pory nie udzielono odpowiedzi w tej dyskusji
Gość
Twoja odpowiedź
Captcha
To protect the site from bots and unauthorized scripts, we require that you enter the captcha codes below before posting your question.

Osoby online

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.

Najnowsze posty na forum

Biżuteria ślubna
Jaką miałyście biżuterię na swoim slubie? Wolicie srebro czy jednak zł...
1177 Hits
0 Votes
Posted on środa, sierpień 28 2019, 10:56 AM
Gdzie kupić róże gałązkowe?
Witam wszystkich. Chcę dać mojej mamie prezent w postaci kwiatów. Bard...
36 Hits
0 Votes
Posted on środa, wrzesień 28 2022, 03:17 PM
Versatile Producing Networks
Doing it all on your own isn’t continuously the most effective option....
1744 Hits
0 Votes
Posted on czwartek, lipiec 07 2022, 11:05 AM
Wódka weselna
Doszły mnie słuchy, że od nowego roku cena wódki ma iść w górę (nie wi...
709 Hits
0 Votes
In Wesele
Posted on czwartek, listopad 04 2021, 06:12 AM
Professional Assignment Writer in the UK
Write My Assignment can always be counted on to provide you with the p...
30 Hits
0 Votes
Posted on środa, wrzesień 28 2022, 09:52 AM