Forum ślubne i weselne – pytania i odpowiedzi, dylematy narzeczonych. Dobre rady z pierwszej ręki – miejsce spotkań przyszłych i świeżo upieczonych małżonków

podroz poslubna w azji

  poniedziałek, 10 luty 2014
  8 Replies
  7.6K Visits
0
Votes
Undo
  Subscribe
Niedawno pisałam na swoim blogu o presji, pod jaką znajdują się niemal wszystkie Panny Młode:
http://www.abcweselne.pl/blog-slubno-weselny/entry/kaprysna-ksiezniczka-czy-panna-pod-presja.html

Mam w związku z tym pytanie: jakimi Pannami Młodymi Wy byłyście i dlaczego?

Czy udało się Wam zachować luz? Czy może trudno było z Wami wytrzymać?

A co z Waszymi koleżankami idącymi do ołtarza? Czy przedślubne spotkania z nimi dawały Wam satysfakcję czy może męczył Was już ten wszechobecny ślubny temat?
około 1 rok temu
·
#4470
0
Votes
Undo
This website's content that you supply is informative. Continue to post. After reading a few of your written posts, I think this website is litte beneficial. Recently, I went to a blog that is similarly linked to the topic of this post; if you read it well, it will be helpful to you. Look at this article on morse code decoder and let me know what you think.
około 10 lat temu
·
#408
0
Votes
Undo
Moim stresem tuż przed ślubem okazał się być makijaż ślubny... Po tym doświadczeniu wszystkim przyszłym pannom młodym szczerze radzę wykonanie makijażu próbnego, jeśli nie jesteście pewne co do wizażystki (jeśli już Was malowała, to OK, ale ja poszłam pierwszy raz, do kogoś poleconego przez koleżankę). Makijaż nie podobał mi się; musiał być cały zmywany i robiony na nowo. Protestowałam już nieśmiało podczas wykonywania, ale wizażystka twierdziła, że efekt będzie dobry. Okazało się, że do mojej twarzy absolutnie nie pasuje róż (miałam wrażenie, że wyglądam jak lalka, wcale nie jak "panna z rumieńcami"), a makijaż ust był zdecydowanie za mocny. Po drugim makijażu pytałam wszystkich chyba setki razy, czy wyglądam dobrze. Na pewno było to męczące, ale chyba rodzina mnie zrozumiała (zwłaszcza panie). Wcześniejsze przygotowania były raczej na spokojnie; mieliśmy trochę niezgodności co do menu weselnego, ale nie było żadnych zawziętych dyskusji :)
około 10 lat temu
·
#406
0
Votes
Undo
Ja również wybierałam buty do ostatniej chwili - albo nie było mojego rozmiaru, albo mi się coś nie podobało... A połowa wszystkich modeli była na wysokim obcasie czy wręcz ogromnej szpilce, a ja nie jestem w stanie chodzić w takich butach - pojechałabym prostu spod USC do szpitala ;)

Problematyczna była również koszula męża, który nienawidzi krawatów i chciał koszulę ze stójką (ślub tylko cywilny, więc myślę, że jak najbardziej OK). Nie wiedziałam, że tak trudno dostać u nas koszule ze stójką!

Przed samiuteńką uroczystością mieliśmy wszyscy dodatkowy stres, ponieważ świadek męża nie dojechał i trzeba było zmienić w urzędowych papierach świadka w ostatniej chwili. To był najbardziej nerwowy moment... Jako Panna Młoda chba nie byłam szczególnie marudna, jeśli nie liczyć wybierania tych nieszczęsnych butów :)
około 10 lat temu
·
#404
0
Votes
Undo
Mam nadzieję, że nie byłam zbyt męcząca, ale głowy nie dam ;) Organizacja obiadu weselnego poszła szybko i sprawnie, zakup ubrań także. Goście zachowywali się wzorowo, teściowie się nie wtrącali.

Jedyne stresy to: wielu gości odmawiających przybycia i brak potwierdzeń - sami musieliśmy wszystkich obdzwonić.

Doszło do mych uszu także kilka przykrych ploteczek (ślub organizowany był w tempie ekspresowym, ale nie z powodu ciąży ;) ).

Miałam chwile zwątpienia, gdy porównywałam 16 odcień białego krawata i kolejną śmietankową koszulę oraz gdy kilka dni przed ślubem wciąż nie miałam butów ;)

Myślę, że mogłam być nieco męcząca dla narzeczonego i doświadczonych koleżanek, bo wypytywałam je o wszystko!
około 10 lat temu
·
#400
0
Votes
Undo
Miałam trochę stresu z suknią (chociaż miał mnie kto ubierać ;) świadkowa i mama obsłużyły mnie znakomicie :D)... Gdybym miała cofnąć czas, zamiast sukni z gorsetem na suwak, chociaż dopasowywanej przez krawcową, wybrałabym gorset sznurowany... Troszkę zsuwała się na plecach - nie tragedia, ale trzeba było poprawiać podczas sesji zdjęciowej, żeby to i owo nie wystawało. Poza tym chyba byłam całkiem znośna, nikt nie narzekał, że szczególnie marudziłam ;)
około 10 lat temu
·
#371
0
Votes
Undo
Hmmm ja chyba jestem do zniesienia, ale czy inni by to potwierdzili to nie wiem ;)

Miałam tylko jedna wielką załamkę z suknią, byłam bliska jej wymiany i byłam bardzo zestresowana. Zamęczałam narzeczonego i rodzinę pytaniami, czy ją zostawić czy oddać.

Ale tak poza tym to wszystko na luzie :)

Słyszałam o pannach młodych, które zachowują się jak królewny i są nawet w stanie sugerować gościom, jak powinni się ubrać, żeby im do wesela pasowali - ale szczerze, nigdy takiej nie spotkałam, więc to może tylko taki folklor miejski ;)
około 10 lat temu
·
#369
0
Votes
Undo
@mania miałam to samo! Też nie miał mi kto pomóc w ubieraniu! Na szczęście miałam suknię łatwą w obsłudze, ale potrzebowałam zawiązania kokardy na plecach i oceny, czy mam wpinać welon czy nie. Ostatecznie poszłam bez welonu :D

Jedna z moich koleżanek w dość specyficzny sposób przeżywała wesele: więcej się wściekała i płakała niż cieszyła - żyłam więc w przekonaniu, że organizacja ślubu to jakaś totalna mordęga.

Postanowiłam, że u mnie tak nie będzie - i nie było ;) Możliwe jednak, że wpadłam w pułapkę monotematyczności ;)
około 10 lat temu
·
#366
0
Votes
Undo
Ja byłam bardzo znośna. Dopiero przed samym ślubem zezłościłam się, bo nie miał mnie kto ubrać! Każdy sam się stroił ;)

Siostra mojej koleżanki była podobno strasznie nieznośna... i to długo przed ślubem. Pokłóciła się ze świadkową o jakąś błahostkę, wymyślała cały czas jakieś nowe rzeczy, na które nie miała pieniędzy.
  • Strona :
  • 1
Do tej pory nie udzielono odpowiedzi w tej dyskusji
Twoja odpowiedź
Captcha
To protect the site from bots and unauthorized scripts, we require that you enter the captcha codes below before posting your question.

Osoby online

Odwiedza nas 317 gości oraz 0 użytkowników.

Najnowsze posty na forum

Have Faith In What You’ve Already Enjoyed Doing
4390 Hits 0 Votes
Posted on poniedziałek, 10 październik 2022
Once you’ve determined that your passion is findable, it’s time to app ...
Get Expert Law Assignment Writing Help in the UK
787 Hits 0 Votes
Posted on wtorek, 11 kwiecień 2023
Are you struggling with your law assignments in the UK? Don't worry, o ...
Cheap Cigarette Online FreeShipping
16680 Hits 0 Votes
Posted on wtorek, 27 lipiec 2021
Once you open the e cigarette box, there can be a faint smell regardin ...
Nowe
best roll ice cream near me
46 Hits 0 Votes
Posted on piątek, 12 lipiec 2024
https://www.rollmeupicecream.ca/rolled-ice-cream/
Reliable 200-710 Exam Dumps for Zend Certification ...
32592 Hits 0 Votes
Posted on sobota, 18 wrzesień 2021
Real Zend 200-710 PDF Questions to Get Better Result: We at DumpsLe ...