Jaka muzyka na uroczysty obiad?
  1. abcweselne.pl
  2. Ślubne dylematy
  3. środa, czerwiec 22 2016, 10:37 AM
  4.  Subskrybuj poprzez e-mail
Nie organizujemy wesela, ale uroczysty obiad w restauracji na około 35 osób. Muszę wybrać jakąś muzykę w tle, ale również do potańczenia, bo mały parkiet będzie. Czy ktoś ma propozycje playlisty? Z góry dziękuję.
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Madeline Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Polecam jakiś duet lub trio - bluesowe bądź jazzowe - żaden tam typowy zespół weselny z wodzirejką. Pan z mikrofonem o głębokim, aksamitnym głosie - tak było u mnie. 3 h grania rockowych przebojów + jedna godzina spontanicznych szant (nieplanowanych, wybłaganych). Te szanty wielu gościom najbardziej się podobały!!! Pasowały do wesela na Mazurach, no a starszyzna plemienna niekoniecznie kocha Leonarda Cohena czy Billa Withersa ;)
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Fiorella Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
To na pewno musi być coś niezbyt głośnego, przy czym goście będą mogli pogadać.
Jak usiądą za stołami a muzyka ich zagłuszy, nie będzie to ani udane wesele ani udany obiad!
P.s. Byłam kiedyś na takim obiedzie weselnym, na którym nie dało się pogadać (akurat z powodu głośnego wesela odbywającego się w sali za przepierzeniem).
Tak więc proponuję przyjemne melodie do posiłku, tak jak to czasem wygląda w knajpkach z muzyką na żywo :)
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Elka Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Podoba mi się pomysł z kilkoma grajkami ;) Może nie rock, ale przerobione na jazz piosenki super się sprawdzą. Rodzaj muzyki wybierzcie pod siebie. Wodzirej - odpada. To przecież obiad weselny, a nie całonocna impreza.

Jeśli miałaby być sama melodia - to harfa <3 Ale przy takiej muzyce tylko wolniaki ;)

Jeśli chcesz puścić piosenki z odtwarzacza, to wybierz spokojne, nie disco polo czy jakieś biesiadne!
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
XXL Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Zależy od towarzystwa. Jak głównie starsi, to biesiadna - w końcu o biesiadzie mowa :) Uwaga: disco-polo to nie muzyka biesiadna!!! Jak młodsi, to taka muzyka jak w pubach puszczają - i piwko się do niej pije i pizzę zje i potańczyć można, czyli stawiałabym na taki "radiowy" rock.
Komentarz
Zgodzę się, że wiek gości ma znaczenie. Jeśli nie chcesz piosenek biesiadnych i nie chcesz disco-polo (niestety, wciąż WIĘKSZOŚĆ osób właśnie tego oczekuje na weselach), to może chociaż jakieś polskie przeboje, takie starsze w stylu Maryli Rodowicz i takie młodsze w stylu Podsiadło?
  1. Gość
  2. około 5 lat temu
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Mila Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
No przyznam, że dość trudny masz orzech do zgryzienia. Ja bym postawiła na polskie przeboje takie trochę dawniejsze, jak ktoś tu zaproponował przede mną. Playlista? W Trójce (mam na myśli radio) w niektóre dni przez cały dzień grana jest tylko polska muzyka, może to Cię zainspiruje? Pomyśl, taka np. Osiecka mogłaby zabrzmieć przepięknie: i o miłości i dowcipnie i na wesoło. A może jakieś Alibabki, Karin Stanek itp.?
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
Adejaldda Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
No dobra, to ja mam zgoła odmienne zdanie. Po pierwsze: wybieraj wszystko pod siebie, a nie pod gości! Nie sposób dogodzić 60 osobom i zawsze (!!!) ktoś będzie niezadowolony. Zawsze! Jeśli nie lubisz disco polo nie puszczaj go na swojej imprezie, bo goście lubią! I tak ich nie zadowolisz! Bardzo przepraszam, ale niemal każdy typ gościa weselnego to taki "koneser-krytykant" - jak nie skrytykuje muzyki, to jedzenie, jak nie jedzenie, to wódkę.

A teraz zrób sobie mały bilans: lepiej, żeby 60 osób było niezadowolonych wraz z Tobą? Czy lepiej, żebyś Ty była szczęśliwa i miała w nosie, co sądzi pozostałe 59?
Komentarz
There are no comments made yet.
Dodaj komentarz
  • Strona :
  • 1


Do tej pory nie udzielono odpowiedzi w tej dyskusji
Gość
Twoja odpowiedź
Captcha
To protect the site from bots and unauthorized scripts, we require that you enter the captcha codes below before posting your question.