Forum ślubne i weselne – pytania i odpowiedzi, dylematy narzeczonych. Dobre rady z pierwszej ręki – miejsce spotkań przyszłych i świeżo upieczonych małżonków

podroz poslubna w azji

  poniedziałek, 17 sierpień 2020
  15 Replies
  2.3K Visits
0
Votes
Undo
  Subscribe
Dziewczyny, powiedzcie mi proszę, jaki plener ślubny będzie Waszym zdaniem najlepszym pomysłem. Od jakiegoś czasu szukam inspiracji w tym zakresie i powiem szczerze, że totalnie nie wiem, na co się zdecydować. Wprawdzie na stronie fotografa, Pana Gabriela Murczyka można znaleźć mnóstwo świetnych podpowiedzi w tym zakresie, ale im ich więcej, tym lepiej:). Będę bardzo wdzięczna za wasze podpowiedzi:)
około 3 lat temu
·
#1591
0
Votes
Undo
Bardzo ładne zdjęcia! Polecam tez ten artykuł o sesjach ślubnych zanim zaczniecie taką planować: https://www.michalufniak.pl/sesja-slubna/ Jest tam kilka porad, miłego czytania :-)
około 2 lat temu
·
#2045
0
Votes
Undo
Widzę, że zastanawiacie się nad tym, gdzie zrobić sobie zdjątka... W sumie to sesja ślubna za granicą może być ciekawą opcją. W końcu jest wiele przepięknych i klimatycznych miejsc, które z pewnością ubarwią waszą sesję. Warto nad tym pomyśleć...
około 2 lat temu
·
#2118
0
Votes
Undo
Bardzo często sesje ślubne robione są w późniejszym terminie, chyba niewiele osób decyduje się na sesję zdjęciową w dzień ślubu. Według mnie jest to męczące dla młodych i na taką sesję trzeba jechać w trakcie przyjęcia. A co uważacie na opcję sesja ślubna za granicą ? Chyba robi się to coraz bardziej popularne.
około 2 lat temu
·
#2351
0
Votes
Undo
A czy ktoś z was zaliczył w swoim życiu już wesele w plenerze Śląskie ? W sensie byliście na takim ślubie gdzie w plenerze? Jak wam się podoba taka opcja? Czy ktoś z was zdecydowałby się na taki ślub, czy też wesele?
około 2 lat temu
·
#2358
0
Votes
Undo
A mnie to szczerze mówiąc marzy mi się, ślub w górach . Mam jedno swoje wyjątkowe miejsce, które budzi wiele wspaniałych wspomnień... Dlatego zastanawiam się czy właśnie tam nie zorganizować tego ważnego wydarzenia. Tylko jeszcze nie mam pomysłu na organizację wszystkiego...Od czego zacząć etc.
około 2 lat temu
·
#2503
0
Votes
Undo
Tak sobie szukam u szukam miejsca na plener ślubny i ciężko coś znaleźć. Polecacie jakieś piękne miejsca na plener ślubny w okolicach Krakowa?
około 2 lat temu
·
#2572
0
Votes
Undo
A znacie może jakiegoś kamerzysta na wesele Śląsk w fajnej cenie?
około 2 lat temu
·
#2700
0
Votes
Undo
Trudno nie zgodzić się z tym co piszecie. Przygotowania do wesela to bardzo wyjątkowy czas dlatego musimy unikać niepotrzebnego pośpiechu. Kluczem do sukcesu jest szukanie wszystkich potrzebnych usług, dobrych kilka miesięcy wcześnież niż ma się odbyć sama uroczystość. Szczerze powiedziawszy to sesja w plenerze jest świetnym pomysłem na pamiątkowe zdjęcia. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to jakiego fotografa wybrać? Na portalach ogłoszeniowych znajdziemy wiele propozycji współpracy natomiast trzeba sobie zdać sprawę, że bardzo łatwo trafić na jakiegoś amatora. Wynik jego pracy może być zupełnie inny od naszych oczekiwań więc zawsze o tym pamiętajmy. Jeśli szukamy takich usług jak fotograf to warto szukać przez takie portale jak - https://www.weselezklasa.pl/fotograf-slubny,37/ Ogłaszają się tam legalnie działające firmy oraz może znaleźć od razu opinie na ich temat. To znacznie ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji.
około 2 lat temu
·
#2704
0
Votes
Undo
Niebawem planujemy ślub, podjęliśmy decyzję, że będzie to ślub cywilny. Natomiast nie mogłam przekonać się do ślubu w urzędzie, przyjaciółka podrzuciła mi pomysł na ślub w plenerze. W sumie skoro mamy taką możliwość to dlaczego nie? Znajdziemy odpowiednie miejsce i urządzimy wspaniała uroczystość.
około 1 rok temu
·
#2897
0
Votes
Undo
Nie powiem, bo przy organizacji wesela jest co robić... O wielu rzeczach trzeba pamiętać etc. A tak przy okazji co powiecie na takie opcje, jak sesja ślubna za granicą ? Czy warto się na coś takiego zdecydować? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
około 1 rok temu
·
#2898
0
Votes
Undo
A jakbyście mieli organizować wesele w jakimś konkretnym stylu, to w jakim? Ja przykładowo zastanawiam się nad tym czy rustykalne wesele nie będzie czymś oryginalnym i z charakterem.... Czy ktoś z was był już na takim weselu? Jakie były wasze wrażenia?
około 1 rok temu
·
#3665
0
Votes
Undo
Na pewno też warto załatwić sobie dobrego kamerzystę, ponieważ taki film ślubny to też wspaniała sprawa i niebywała pamiątka. Warto uwiecznić te wyjątkowe chwile, aby móc wspominać za miesiąc, roku i przez inne lata.
około 1 rok temu
·
#3668
0
Votes
Undo
Mnie zaś interesuje teraz fotografia ślubna Białystok , bo wstępnie inne kwestie mam przygotowane. Także teraz musiałabym zadbać o właśnie już ostatnie kwestie, ale nie mniej istotne. Bo fotograf jest bardzo ważną osobowością na takiej okoliczności, ktoś w końcu musi uwiecznić te wszystkie niezapomniane chwile.
około 1 rok temu
·
#3678
0
Votes
Undo
W sieci też można znaleźć w sumie wiele pomysłów, inspiracji itd. Ja przykładowo planuję zorganizować wesele unplugged , ponieważ uważam, że używanie komórek i innych sprzętów jest tego dnia zbędne. Wówczas goście skupiają się nie na tym co trzeba i nie są tak w pełni dla Młodych...
około 12 miesiące temu
·
#5872
0
Votes
Undo
Polecam ciekawe miejsca na sesję ślubną na śląsku i w okolicy.
  • Strona :
  • 1
Do tej pory nie udzielono odpowiedzi w tej dyskusji
Twoja odpowiedź
Captcha
To protect the site from bots and unauthorized scripts, we require that you enter the captcha codes below before posting your question.

Osoby online

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Najnowsze posty na forum

Essay writing plan
445124 Hits 0 Votes
Posted on sobota, 11 wrzesień 2021
Before completing any academic work, you need to think clearly about w ...
Squid games are being watched in North Korea.
1558 Hits 0 Votes
Posted on czwartek, 18 listopad 2021
Residents of the reclusive country say Squid Game is being smugg ...
O czym warto jest pamiętać organizując obiad wesel ...
2568 Hits 0 Votes
Posted on poniedziałek, 31 sierpień 2020
Jak w temacie NIby jest to jedynie obiad dla niewielkiej ilości gości ...
How to make money on bets
1549 Hits 0 Votes
Posted on poniedziałek, 23 styczeń 2023
I don't have much time to improve my financial situation. I thought fo ...
New Cretaceous Vertebrates Found in Northeast Chin ...
1558 Hits 0 Votes
Posted on czwartek, 09 grudzień 2021
A team of Chinese and foreign researchers has discovered a new s ...