Czerwcowa Panna Młoda

podroz poslubna w azji

Czerwcowa Panna Młoda

Czerwcowa Panna Młoda

Czerwiec, pomimo że jest jeszcze wiosennym miesiącem, jest bardzo ciepły (czasem wręcz upalny) i słoneczny … W dodatku zawiera literę R w nazwie! Dlaczego warto być czerwcową Panną Młodą?

Zielony miesiąc

Czerwiec jest jednym z najpopularniejszych miesięcy wśród Młodych Par. Zieleń zbudziła się do życia, otaczają nas kolorowe kwiaty, słychać śpiew ptaków.

Ślub w czerwcu jest idealną okazją to wykorzystania pastelowych kolorów i świeżych kwiatów. Pyszna lemoniada, kolorowe, owocowe lody na deser i bukiety słoneczników to tylko garść pomysłów na ślub w tym miesiącu. Wybór owoców, warzyw i kwiatów jest ogromny, więc się nie ograniczajmy. Im jest ich więcej, tym piękniej!

Jak się ubrać?

Czerwiec zazwyczaj jest bardzo ciepły, ale zdarzyć się też mogą deszczowe dni. Nawet jeśli wcześniejsze dni tego nie za zapowiadają, warto zaopatrzyć się w parasol i sweterek albo bolerko (przyda nam się również w nocy).

Menu

Nie zapominajmy, że czerwiec jest miesiącem…truskawkowym! Mogą być więc one dodatkiem do wszystkich potraw, począwszy od słodkich muffinek przez sałatki kończąc na mięsie podanym z owocowym musem.

W upalne miesiące wystrzegajmy się ciast z kremem, ale nie zapominajmy o ochłodzie. Zimna lemoniada czy lody mogą być miłym dodatkiem do weselnego menu.

Dekalog Panny Młodej
Wady i zalety ślubu na plaży

Related Posts

 

Komentarze (1)

There are no comments posted here yet

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location

Osoby online

Odwiedza nas 332 gości oraz 0 użytkowników.

O blogu

Dzień ślubu jest tak wyjątkowy, że długo nie można o nim zapomnieć. Ba, niektóre panny młode nawet po fakcie nie potrafią lub zwyczajnie nie chcą rozstać się z tematyką dekoracji, falbanek, smakołyków, życzeń, prezentów, uniesień – przecież o tylu rzeczach można by powiedzieć przyszłym narzeczonym.

Tak jest z nami. MałgorzataMadeline to co prawda stuprocentowe mężatki, ale z głowami pełnymi ślubnych i weselnych refleksji, porad, inspiracji. Co byśmy zmieniły w naszych ślubach, a z czego jesteśmy dumne? Przed czym chciałyśmy przestrzec przyszłe panny młode i na co zwrócić ich szczególną uwagę w czasie szaleństwa przygotowań? Nie zabraknie też spojrzenia na ślub i wesele z przymrużeniem oka – bo naprawdę warto przeżyć ten dzień na luzie i z uśmiechem!